""
""

Avram Grant - večiti gubitnik! (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 04.02.17. | 21:55

Alen Traore golčinom iz slobodnjaka u 89. minutu doneo Burkini Faso treće mesto na Afričkom kupu nacija - 1:0

Avram Grant jednostavno ne zna da dobije kada je važno! To se potvrdilo i u utakmici za treće mesto na Afričkom kupu nacija u kom je Burkina Faso savladala njegovu Ganu s 1:0 (0:0) i tako ostavila Crne zvezde bez medalje!

Gol, tačnije golčinu odluke postigao je Alen Traore u 89. minutu. Zategao je levicom iz slobodnog udarca da tri golmana ne bi mogla to da odbrane. Fantastičan način da se dođe do bronze.

Gana je imala priliku da izjednači u samom finišu, ali je Amarti promašio zicer posle centaršuta iz kornera.

Simptomatično je da je Grant opet izgubio kada je bilo najvažnije.

Izgubio je finale Lige šampiona sa Čelsijem, sa kojim je bio drugi u Liga kupu, kao i u Premijer ligi. Sa Portsmutom je bio drugi u FA Kupu, a prošle godine je izgubio finale Kupa afričkih nacija sa Ganom. Izgubio je i tri večita derbija protiv Crvene zvezde vodeći Partizan.

Sa njim uspesi nisu zagarantovani... Gana se u to ponovo uverila.

Finale turnira je na programu 5. februara, a tamo će se sastati Egipat i Kamerun.

(FOTO: MN Press)