""

Čejmbers kao Deda mraz, Arsenal ispustio trojku u Midlendsu (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | ned. 31.12.17. | 19:30

Vest Bromvič osvojio bod na ispraćaju 2017. godine

Arsenal ne bi bio Arsenal kad ne bi uprskao stvar na kraju. A upravo to je uradila ekipa Arsena Vengera u utakmici kojom je spustila zavesu na 2017. godinu. Londonske Tobdžije su na gostovanju Vest Bromviču odigrale 1:1 u utakmici 21. kola Premijer lige.

Imaće za čim da žale navijači Arsenala, pošto je njihova ekipa vodila do 89. minuta, ali je onda Kalum Čejmber rukom dirao loptu u svom kaznenom prostoru, a sudija je pokazao na belu tačku.

Mirne živce imao je Džej Rodrigez koji je sa 11 metara pogodio tačno tamo gde je bilo potrebno da obraduje navijače kluba iz zapadnog Midlendsa.

A malo pre toga delovalo je da je Arsenal rešio utakmicu i da će upisati novu trojku neposredno pre dolaska Deda mraza.

Igrao se 83. minut kada je Aleksis Sančez postigao sjajan gol iz slobodnog udarca, a lopta je odsela taman sa unutrašnje strane desne stative.

Ipak, kada se sve sabere, prema statistici, šutevima ka golu i onome što se dešavalo na terenu, možda je ovaj remi i najpošteniji rezultat, onako, u prazničnom stilu da niko ne bude nesrećan.

ENGLESKA 1 - 21. KOLO

Bornmut - Everton 2:1 (1:0)