""

FCSB je bio zASTRAšen, ali se izvukao (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 12.08.17. | 21:53

Na kraju nerešeno - 1:1

Bio je to sudar vicešampiona Rumunije iz prošle sezone i šampiona ove zemlje iz pretprošle sezone. Očekivano tvrd i neizvestan duel koji je na kraju završen nerešenim rezultatom 1:1 (0:1).

Astra je bolje počela duel, postigla je brz gol preko Romarija Florina Mojzea. Mladi vezista rođen 1996. godine iskoristio je priliku, dobio je loptu po sredini terena i preciznim udarcem je poslao u golmanov donji desni ugao. Bila je to vrlo efikasna i hladnokrva realizacija.

Ipak, FCSB se nije predavao do samog kraja. U drugom poluvremenu je pokušavao da se domogne barem jednog boda, a u tome je uspeo Nohere.

Posle kornera lopta je bila u petercu, a Nohere se odlično snašao i poslao loptu u mrežu gostiju.

Astra je u 85. minutu ostala sa igračem manje na terenu posle isključenja Jonite, ali to domaćin nije uspeo da iskoristi.

Nakon ovog meča FCSB se nalazi na trećem mestu sa 12 bodova, dok se Astra nalazi na jednom mestu iza sa 11 bodova na kontu.

LIGA 1 - 6. kolo

Poli Temišvar - Vitorul 0:0

Konkordija - Juventus Bukurešt 1:1 (1:1)