"Dragan Bajić i Vuk Radivojević"

Igokea dobila, trener se razbesneo: Sutra ujutru u 10 sati ću vam... (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | sub. 24.12.16. | 18:43

Tajm-aut Dragana Bajića obeležio početak 15. kola ABA lige

Dragan Bajić i Vuk RadivojevićSa ekipama koje „pucaju“ na plej-of ne mogu, ali zato protiv sebi ravnih i(li) timova koji se bore za opstanak Igokea nema problema. Pogotovo ne na svom parketu, gde je večeras, u premijernom meču 15. kola oružje položio Karpoš Sokoli - 79:71 (23:16, 27:18, 16:13, 13:24).

Ekipa Dragana Bajića nijednog trenutka nije dozvolila nagoveštaj iznenađenja, sve vreme je kontrolisala i igru i rezultat, pa je zabeležila treću vezanu pobedu pred svojim navijačima. Daleko ubedljiviju nego u duelima sa Mornarom i MZT-om, mada je šef struke domaćeg satsava bio i te kako ljut na svoje izabranike na izdanje u poslednjoj četvrtini. Ta su se njegovi momci malo opustili i ubedljivu prednost od 15 poena sveli u jednom trenutku samo na šest koševa.
A vi se ku..... na terenu. Samo šutirajte. Suta ujutru ću vam je... majku u 10 sati. Što niste u Zagrebu ovako igrali“, čulo se u TV prenosu koliko je Bajić bio ljut prilikom tajm-auta u poslednjem minutu.

Igokeu su do osmog trijumfa u regionalnom takmičenju doveli Strahinja Mićović (20 poena), Blaž Mahovic (13) i Brendon Fortenberi (12), dok je kod gostiju iz Skoplja Kendrik Peri dao 17, a Bojan Trajkovski 16 poena.

Inače, Karpoš Sokoli su zabeležili 14. uzastopni poraz u gostima, računajući sva takmičenja.

Pogledajte jedan od leših poena sa večerašnjeg susreta.