Vreme čitanja: 3min | sre. 11.10.17. | 15:51

Stadion: Gradski
Sudija: Milan Ilić (Čuprija)

RTANJ (4-5-1): Milošević - Đoković, Nikolić, Cokić, Trifunović - Golubović, Cvetković, Anđelković, Čaurević, Ramadani, Milunović.

PARTIZAN (4-2-3-1): Jovičić - R. Miletić, Ostojić, Mitrović, G. Miletić - Jevtović, Everton - Đuričković, Suma, Solomon - Tavamba.

Partizan se namučio sa srpskoligašem: Tavamba i Jevtović prizemlji Rtanj, Ožegović overio osminu finala (VIDEO)

KRAJ UTAKMICE

90. minut - Partizan napada i u samoj završnici

85. minut - GOOOLLLLL - Ožegović - 0:3. Izbio je napadač Partizana sam ispred Miloševića i realizovao šansu.

82. minut - Imao je priliku i Ožegović, ali nije dobro šutirao. Rtanj je pao u snazi, pa sada Partizan ima opasne napade. Đuričković je šutirao, lopta je prošla pored desne stative golmana Miloševića.

80. minut - Otprilike se sada samo čeka kraj meča, sve je rešeno.

78. minut - Bio je to dobar korner Rtnja, moglo je da bude opasno po crno-bele.

75. minut - Dobar napad Miletića po levoj strani, šutirao je po zemlji, a Milošević je dobro odbranio.

72. minut - Petrović umesto Anđelkovića, a Ožegović umesto Tavambe.

GOOOOL - Jevtović sa bele tačke - 0:2! Ovim je meč verovatno rezultatski rešen.

70. minut - PENAL ZA PARTIZAN. Lopta je pogodila Đokovića u ruku.

64. minut - Rtanj traži penal zbog poteza, odnosno eventualnog faula golmana Jovičića! Sporna situacija... Deluje da je bilo elemenata za najstrožu kaznu.

61. minut - Faul Ostojića na ivici šesnaesterca i žuti karton. Mašić je bio u prodoru. Đoković je šutirao i pogodio prečku! Velika šansa za Rtanj! Opasno je izveo Đoković ovaj prekid.

60. minut - Saša Ilić u igri, iz igre izlazi Solomon

57. minut - Partizan ima kontrolu igre, napao je preko Miletića sa leve strane i dobio faul. Centrirao je Suma, ali je Milošević dobro odreagovao.

54. minut - Golman Rtnja Milošević ima zanimljiv dres. Opširnije OVDE.

50. minut - Dobro je povugao Suma, ali užasno centrirao, pa je lopta otišla skroz na drugi deo terena, gde je Solomon izborio korner. Evo pokušaja Solomona, ali udarac preko prečke.

POČELO JE DRUGO POLUVREME

KRAJ PRVOG POLUVREMENA

45. minut - Dobija Đuričković žuti karton zbog prigovora sudiji Iliću.

39. minut - Prvi put opasnije preti Solomon, ali ništa od promnene rezultata.

35. minut - GOOOOOL! Pala je koncetracija igračima Rtnja, pobegao je Miletić po levom boku, pogodio Tavambu, a ovaj se lagano poklonio za vođstvo Parnog valjka.

33. minut - Sjajna kombinacija crno-belih u stopostotnoj šansi je bio Jevtović, ali je odbranio vrlo dobri Milošević, koji brani udarac i nakon kornera.

26. minut - Velika prilika za Sumu, koji je izašao sam pred Miloševića iskosa sa leve strane, ali je gađao preko gola.

24. minut - Oštar centaršut Sume, ali su se sudrarili Ostojić i Miletić.

20. minut - Sjajna finta Nikole Đokovića, koji je prebacio Nemanju G. Miletića, a onda odlično centrirao, međutim, Nenad Milunović je prerano uleteo u peterac.

18. minut - Iznenađujuće dobar otpor domaćina u uvodnim trenucima meča. Srpskoligaš je odlično postavljen na terenu.

12. minut - Opasna prilika za domaćina posle kornera, ali je ipak bio prekršaj nad Milanom Mitrovićem.

8. minut - Pritisak crno-belih, ali još uvek bez konkretne opasnosti po gol Miloševića.

5. minut - Preti Partizan preko Đuričkovića, ali lopta odlazi preko prečke.

3. minut - Pokazuje domaćin da se nije uplašio moćnog protivnika.

POČELA JE UTAKMICA!

Fudbaleri Partizana igraju utakmicu 1/16 finala Kupa Srbije protiv srpskoligaša Rtnja u Boljevcu. Ekipi Miroslava Đukića ovaj meč predstavljaće uvod u seriju teških mečeva crno-belih do kraja oktobra, ali i prilika za neke igrače, koji su do sada imali manju minutažu, da pokažu da zaslužuju više minuta u nogama.

Sa druge strane, domaćin nema previše razloga za optimizam, s obzirom da je ove sezone ostvario tek dve pobede u Srpskoj ligi Istok, ali se može pohvaliti da je u dosadašnjem toku takmičenja u Kupu Srbije eliminisao OFK Beograd.

(FOTO: Star Sport)