Lidsov povratak iz mrtvih

Vreme čitanja: 1min | ned. 18.02.18. | 19:31

Bristol Siti imao 2:0 posle 16 minuta na Eland Roudu, ali mu to nije bilo dovoljno da pobedi

Lids je već bio sahranjen u duelu sa gostujućim Bristol Sitijem, ali se onda u poslednjih 20-ak minuta vratio iz mrtvih i osvojio bod (2:2) u utakmici 32. kola engleskog Čempionšipa.

Bio je to duel dve ekipe koje igraju prilično loše u poslednje vreme, a Bristol Siti je na prethodnih pet gostovanja na Eland Roudu doživljavao poraze.

Ispostavilo se na kraju da je epitet junaka u očima domaćih navijača poneo vezist Kemar Rufi koji je deset minuta pre kraja postigao gol vredan boda.

A sve je delovalo kao u najlepšem snu za one malobrojne navijače gostiju koji su pristali da plate astronomsku cenu od 53 evra za kartu.

Nakon uvodnih 16 minuta Bristol je imao dva gola prednosti. U 11. minutu je Famara Dijedu doveo goste u vođstvo, a duplirao ga je Bobi Rid pet minuta kasnije.

Uzbudljivu završnicu utakmice najavio je Pjer Mišel Lasoga golom u 72. minutu, pre nego što je već pominjani Rufi pogodio za bod.

ENGLESKA 2 - 32. kolo

Birmingem - Milvol 0:1 (0:0)