""

Magični dodir Niklasa Bendtnera (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 12.08.17. | 19:48

Rozenborg slavio protiv Moldea na gostovanju - 1:2

Bio je to sudar prvoplasiranog tima Norveške - Rozenborga i trećeplasiranog tima - Moldea. Umalo da tim sa čela tabele ostane praznih šaka, ali je ipak na kraju uspeo da se domogne ne remija već trijumfa i da dođe do sva tri boda - 1:2 (1:0).

Koliko je Molde bio rešen da dođe do sva tri boda i preseli se na drugu poziciju govori činjenica da je napadač domaćih Frederik Brustad doveo Molde u vođstvo već u 4. minutu.

U prvoj postavi Rozenborga našao se i naš Milan Jevtović, igrao je sve do 60. minuta kada ga je zamenio iskusni Matijas Vilhjamson.

Najlepši momenat utakmice bio je gol Niklasa Bendtnera kada je spoljnim delom stopala zaista lepo pogodio suprotan ugao, a pobedu Rozenborgu doneo je Konradsen golom u 85. minutu.

Posle ovog meča Rozenborg drži prvu poziciju sa 41 osvojenim bodom.

Norveška 1 - 19. kolo

Molde - Rozenborg 1:2 (1:0)