""

Radovanović sačuvao Spartak u Ivanjici

Vreme čitanja: 1min | čet. 10.08.17. | 22:00

Javor vodio do 81. minuta

Samo 10 minuta delilo je fudbalere Javora od drugog trijumfa u Superligi, međutim na kraju je subotički Spartak uspeo da osvoji bod u Ivanjici - meč četvrtog kola završen je remijem 1:1.

Nakon prilično tvrdog prvog poluvremena, fudbaleri Javora su poveli u 64. minutu zahvaljujući pogotku makedonskog internacionalca Filipa Ivanovskog.

Prethodno su igrači Spartaka ušli u raspravu sa glavnim sudijom smatrajući da je morao da svira penal zbog navodnog igranja rukom kapitena Javora Milovana Milovića.

Ivanjičani su iskoristili tu situaciju i posle dobrog kontranapada zatresli protivničku mrežu.

Gosti iz Subotice, međutim, nisu se predavali i takav pristup doneo im je izjednačenje u završnici utakmice. Igrao se 81. minut kada je defanzivac Spartaka Aleksandar Radovanović dao izjednačujući gol i postavio konačan rezultat.