Sikimić strelac u Kazahstanu

Vreme čitanja: 1min | sub. 21.07.18. | 18:51

Atirau slavio s 2:0 protiv Akžajika

Danas je počelo 19. kolo u Kazahstanu, a odigrana su tri meča: Žetsu je poražen kod kuće od Aktobea s 1:2, Šahtjor je igrao 2:2 protiv Kajsara, a Atirau je slavio s 2:0 protiv Akžajika.

U toj pobedi Atiraua učesvovao je i bivši napadač Crvene zvezde Predrag Sikimić koji je postigao gol u 56. minutu za 2:0 i tako overio pobedu svog tima. Sikimić je u Atirau stigao prošle godine iz Zvezde.

On nije jedini Srbin koji je danas bio strelac. Bratislav Punoševac, bivši igrač Borca i Napretka, postigao je gol za svoj Kajsar na gostovanju Šahtjoru. Zatresao je mrežu protivnika već u 4. minutu, ali je na kraju njegov tim izvukao remi.

A Aktobe je nastavio dobar niz igara i pomenutim slavljem u gostima nad Žetsuom došao je do četvrte pobede na poslednjih pet mečeva.