""

Slom Milanovog sistema za 11 minuta: Imobile razneo Rosonere! (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | ned. 10.09.17. | 17:55

Ubedljivi Rimljani uništili sastav Vinćenca Montele na Olimpiku – 4:1

Pobede nad Krotoneom i Kaljarijem izgleda su samo zavarale trag trenutne snage Milanovog tima. Ekipa Vinćenca Montele doživela je pravi debakl na Olimpiku, a junak fenomenalne pobede sastava Simonea Inzagija bio je fantastični Ćiro Imobile, koji je postigao het-trik i najavio visoke domete svog tima u ovoj sezoni – 4:1 (2:0).

Milan je doživeo potop za svega 11 minuta igre, u završnici prvog i na početku drugog poluvremena, kada je Imobile postigao sva tri gola, a onda asistirao Luisu Albertu nakon uraganskog kontranapada. Čast slavnih gostiju sačuvao je Rikardo Montolivo, ali to nije promelio kompletan utisak Montelinog tima.

Rosoneri su bili razbijena vojska tokom čitavih 90 minuta, a posebno u tom tragičnom periodu utakmice, kada je delovalo kao da Rimljani igraju sa protivnikom iz donjeg dela tabele italijanske Serije A.

Milan je pokazao brojne slabosti u svim segmentima igre, ali bi ovaj poraz mogao ozbiljno da osvesti sve u klubu i stavi im do znanja koliko su daleko od onoga što su želeli da postignu nakon fenomenalno odrađenog prelaznog roka.

Ipak, kada se sve pogleda, sjajan prelazni rok odradio je i Lacio, koji je prodao Lukasa Bilju upravo Milanu i Badea Keitu Monaku, ali je sačuvao sistem igre i okosnicu tima, što njihov današnji protivnik tek treba da stekne.