Liga Vreme Domaćin Gost 1. Pol Rezultat Et Pen Strelci
90' Nublense - - Union Espanjola - 1 1:1 3:1 - - 47' M.Riquero
90' Belgrano 2 - Rozario Sentral 1 - 1:0 1:0 - - 2' Furch
HT Daglas Hejg - - Boka Unidos - - 2:1 2:1 - - 35' E.Borrego
90' ABC - - Parana - - 0:0 2:1 - - 66' J.Paulo
90' Bokaja Čiko - - Fortaleza - - 0:0 0:0 - -
90' Čikago Fajer 2 - Hjuston Dinamo 3 - 0:1 2:1 - - 90' Pongolle
90' Persipura DŽajapura - - Semen Padang - - 0:0 0:0 - -
50' Banjik Sokolov - - Banjik Most - - 1:0 1:0 - - 6' Vanecek
10:15 MFK Karvina - - Opava - - - - - -
52' FK Pardubice - - Mas Taborsko - - 0:0 0:0 - -
10:30 Zapadni Sidnej - - Al Hilal Rijad - - - - - -
30' Melburn Viktori - - Mleburn Siti - - - 1:2 - - 27' Hoffman
11:00 Dinamo Sankt Petersburg - - Himik Dzeržinsk - - - - - -
26' Gazovik Orenburg - - Sokol Saratov - - - 1:0 - - 4' Parnyakov
11:00 Metalurg Krasnojarsk - - SKA Energija Habarovsk - - - - - -
11:00 Irtiš - - Tobol - - - - - -
11:00 Budžaspor - - Adanaspor - - - - - -
12:00 Šilamae - - Paide Linameskond - - - - - -
12:00 Johvi Lokomotiv - - Jalgpalikol Tameka - - - - - -
12:00 Talina Kalev - - Nome Kalju - - - - - -
12:00 Amkar Perm - - Rostov - - - - - -
12:00 Sahalin - - Šinjik - - - - - -
12:30 Erzurum Bujukšehir - - Bejlerbeji - - - - - -
12:30 Augsburg 2 - - Ingolštat II - - - - - -
13:00 Inter Turku - - Jaro - - - - - -
13:00 Lahti - - Honka - - - - - -
13:00 IFK Mariehamn - - TPS Turku - - - - - -
13:00 Kuopio PS - - Vasa PS - - - - - -
13:00 Seinajoen JK - - Mipa 47 - - - - - -
13:00 Kajzerslautern - - Fortuna Dizeldorf - - - - - -
13:00 Sent Pauli - - Karlsrue - - - - - -
13:00 Asker - - Vindbjart - - - - - -
13:00 Fram Larvik - - Birkebeineren - - - - - -
13:00 Kongsvinger IL - - Arendal FK - - - - - -
13:00 Notoden - - Jerv FK - - - - - -
13:00 Od Grenland 2 - - Stromsgodset 2 - - - - - -
13:00 Orn-Horten - - Flekeroj - - - - - -
13:00 Pors Grenland - - Holmen - - - - - -
13:00 Elverum - - Raufoš IL - - - - - -
13:00 Levanger - - Nardo - - - - - -
13:00 Molde FK 2 - - Traef - - - - - -
13:00 Nibergsund - - Brumundal - - - - - -
13:00 Rode FK - - Herd - - - - - -
13:00 Rozenborg BK 2 - - Bjasen Topfotbal - - - - - -
13:00 Valdres FK - - FK Gjovik-Lin - - - - - -
13:00 Bran 2 - - Stabek Fotbal 2 - - - - - -
13:00 Egersund IK - - Stord - - - - - -
13:00 Fana - - Forde - - - - - -
13:00 Grorud IL - - Asane Fotbal - - - - - -
13:00 Lin - - Floro - - - - - -
13:00 Vard Haugesund - - Algard FK - - - - - -
13:00 Vidar FK - - Filingsdalen - - - - - -
13:00 Finsnes IL - - KFUM Oslo - - - - - -
13:00 Folo - - Kvik-Halden - - - - - -
13:00 Kjelsas - - Harstad - - - - - -
13:00 Lorenskog IF - - Eidsvold Turn - - - - - -
13:00 Mo IL - - Drobak/Frogn - - - - - -
13:00 Skejd - - Medkila - - - - - -
13:00 Valerenga IF 2 - - Mos - - - - - -
13:00 HIK Helerup - - Helsingor - - - - - -
13:00 Bukaspor - - Adanaspor - - - - - -
13:00 Belšina Bobruisk - - Minsk - - - - - -
13:00 Brest - - Slutskahar Slutsk - - - - - -
13:00 Jeglava - - Jurmala - - - - - -
13:00 Skonto Riga - - Ventspils - - - - - -
13:00 Atirau - - Taraz - - - - - -
13:00 Guria - - Dinamo Batumi - - - - - -
13:00 Samtredia - - Zugdidi - - - - - -
13:00 Šukura - - Dila Gori - - - - - -
13:00 Metalurg Rustavi - - Kolheti 1913 Poti - - - - - -
13:15 Milvol - - Kardif - - - - - -
13:30 Kjelerup - - Sidvest 05 - - - - - -
13:30 Jang Lajons - - Gejlang Int. - - - - - -
13:30 Tuzlaspor - - Batman Petrolspor - - - - - -
13:30 Silivrispor - - Etimesgut Beledijespor - - - - - -
13:30 Budiša Baucen - - Magdeburg - - - - - -
13:30 Germanija Halberštat - - SV Babelsberg 03 - - - - - -
13:30 Denizlispor - - Boluspor - - - - - -
13:30 Balikeširspor - - Bursaspor - - - - - -
13:30 Giresunspor - - Alanjaspor - - - - - -
13:30 Sivasspor - - Čajkur Rizespor - - - - - -
13:30 Fenerbahče - - Genčlerbirligi - - - - - -
13:30 Manisaspor - - Karšijaka - - - - - -
13:45 Vest Hem Junajted - - Mančester Siti - - - - - -
14:00 VfL Volfsburg II - - Hanza Luneburg - - - - - -
14:00 Degerfors - - Huskvarna - - - - - -
14:00 Brabrand - - Jamerbugt - - - - - -
14:00 Troa - - Dižon - - - - - -
14:00 PAS Janjina - - Kaloni AEL - - - - - -
14:00 Puškaš Akademija - - MTK Budimpešta - - - - - -
14:00 Krila Sovjetov - - Luč-Energija - - - - - -
14:00 Volga Nižnji Novgorod - - Tosno - - - - - -
14:00 Spartak Trnava - - AS Trenčin - - - - - -
14:00 Košice - - DAC Dunajska Streda - - - - - -
14:00 Zavrč - - Maribor - - - - - -
14:00 Bitovia Bitov - - Miedž Legnica - - - - - -
14:00 Hemnicer - - Kiel - - - - - -
14:00 Duizburg - - Dinamo Drezden - - - - - -
14:00 Halešer - - Vehen Vizbaden - - - - - -
14:00 Štutgarter Kikers - - Energi Kotbus - - - - - -
14:00 Unterhahing - - VfB Štutgart II - - - - - -
14:00 Osnabruk - - Sonenhof Grosaspah - - - - - -
14:00 Keln 2 - - SC Verl - - - - - -
14:00 VFL Bohum 2 - - Borusija Menhengladbah 2 - - - - - -
14:00 KFC Irdigen 05 - - Henef 05 - - - - - -
14:00 Fortuna Dizeldorf - - SF Zigen - - - - - -
14:00 Saksan Kadir-Lunga - - Milsami - - - - - -
14:00 Azal - - Baku - - - - - -
14:00 Arema Indonezija (ISL) - - Persela Lamongan - - - - - -
14:00 Sarbriken - - Pirmasens - - - - - -
14:00 KSV Baunatal - - Astorija Valdorf - - - - - -
14:00 Cvajbruken - - Frajburg 2 - - - - - -
14:00 Valdhof Manhajm - - SPVGG Nekarelc - - - - - -
14:00 Minhen 1860 II - - FV Ilertisen - - - - - -
14:00 Nirnberg 2 - - Bajern - - - - - -
14:00 Hajmšteten - - VfR Garhing - - - - - -
14:00 SV Šalding-Hejning - - Memingen - - - - - -
14:15 Brunej DPMM - - Belestier Kalsa - - - - - -
14:30 Renova - - Sileks - - - - - -
14:30 Fotbal Fridek Mistek - - Znojmo - - - - - -
14:30 Mladost Lučani - - Rad - - - - - -
14:30 OFK Beograd - - Čukarički - - - - - -
14:30 Spartak - - Borac Čačak - - - - - -
14:30 Drina Zvornik - - Zvijezda Gradačac - - - - - -
14:30 Čelik - - Slavija Sarajevo - - - - - -
14:30 Velež Mostar - - Vitez - - - - - -
14:30 Sarajevo - - Radnik Bijeljina BN - - - - - -
14:30 Olimpik Sarajevo - - Široki Brijeg - - - - - -
14:30 Travnik - - Zrinjski - - - - - -
14:30 Pordenone - - Pavia - - - - - -
14:30 Akvila - - Piza - - - - - -
14:30 Kosenca - - Juve Stabija - - - - - -
15:00 Empoli - - Kaljari - - - - - -
15:00 Sivasspor - - Kajkur Rizespor - - - - - -
15:00 Livorno - - Specija - - - - - -
15:00 Vareze - - Bari - - - - - -
15:00 Katanija - - Vićenca - - - - - -
15:00 Krotone - - Đitadela - - - - - -
15:00 Latina - - Breša - - - - - -
15:00 Peskara - - Karpi - - - - - -
15:00 Pro Verćeli - - Peruđa - - - - - -
15:00 Virtus Entela - - Frozinone Kalčo - - - - - -
15:00 Avelino - - Lanćano - - - - - -
15:00 Rishoj Boldklub - - Solerod-Vedbek - - - - - -
15:00 BK Frem - - Herlev - - - - - -
15:00 Nesbi - - Oder IGF - - - - - -
15:00 Marienlist - - Skovbaken - - - - - -
15:00 Giresunspor - - Alanijaspor - - - - - -
15:00 Denizlispor - - Boluspor - - - - - -
15:00 Čelaul - - Municipal Studentesk Jaši - - - - - -
15:00 Hard - - Austrija Salcburg - - - - - -
15:00 NK Istra 1961 - - NK Slaven Belupo - - - - - -
15:00 Narva Trans - - Flora Talin - - - - - -
15:00 Fostiras - - Aharnaikos - - - - - -
15:00 Etnikos Seron - - Fokikos - - - - - -
15:00 Zakintos - - Aiginiakos - - - - - -
15:00 Tirnavos 2005 - - Iraklis 1908 - - - - - -
15:00 Episkopi - - Panahaiki - - - - - -
15:00 Žalgiris - - Ekranas - - - - - -
15:00 Torpedo Moskva - - Kuban - - - - - -
15:00 Anži - - Sibir - - - - - -
15:00 Baltika Kalinjingrad - - Tjumen - - - - - -
15:00 Volgar-Gazprom - - Tom Tomsk - - - - - -
15:00 Olimpija Grudžadž - - Sandecja Novi Sac - - - - - -
15:00 Levski Sofia - - CSKA Sofia - - - - - -
15:00 Mantova - - Monca - - - - - -
15:00 Pro Pjaćenca - - Savona 1907 - - - - - -
15:00 Pieta Hotspars - - Zebug Rendžers - - - - - -
15:00 Kormi - - Tarksien Rejnbouz - - - - - -
15:00 Simurk - - Araz Nakčivan PFK - - - - - -
15:00 Alab Demanhur - - Petrodžet - - - - - -
15:00 Iskia Izolaverde - - Paganeze - - - - - -
15:30 Haugesund FK - - Stromsgodset - - - - - -
15:30 Ajntraht Frankfurt - - Štutgart - - - - - -
15:30 Augsburg - - Frajburg - - - - - -
15:30 Herta - - Hamburger SV - - - - - -
15:30 1899 Hofenhajm - - Paderborn 07 - - - - - -
15:30 Borusija Dortmund - - Hanover 96 - - - - - -
15:30 Altah Am. - - Nojmarkt - - - - - -
15:30 Ojgendorf - - Vaker Insbruk Am. - - - - - -
15:30 Pjast Glivice - - Jagelonija Bjalistok - - - - - -
15:30 Lehia Gdanjsk - - Slask Vroclav - - - - - -
15:30 Port Talbot Taun - - Ril - - - - - -
15:30 Njutaun - - Nju Sents - - - - - -
15:30 Prestatin Taun - - Karmarten Taun - - - - - -
15:30 Alemanija Ahen - - Šalke 04 2 - - - - - -
15:30 Delhi Dinamos - - Chennaiyin FC - - - - - -
16:00 Almeria - - Atletik Bilbao - - - - - -
16:00 Vest Bromvič Albion - - Kristal Palas - - - - - -
16:00 Liverpul - - Hal Siti - - - - - -
16:00 Sautempton - - Stouk Siti - - - - - -
16:00 Sanderlend - - Arsenal - - - - - -
16:00 Midlzboro - - Votford - - - - - -
16:00 Bolton Vonderers - - Brentford - - - - - -
16:00 Derbi Kaunti - - Vigan - - - - - -
16:00 Riding - - Blekpul - - - - - -
16:00 Notingem Forest - - Blekburn Rovers - - - - - -
16:00 Ipsvič - - Hadersfild - - - - - -
16:00 Birmingem Siti - - Bornmut - - - - - -
16:00 Lids - - Vulverhempton Vonderers - - - - - -
16:00 Šefild Venzdi - - Norič - - - - - -
16:00 Brajton i Houv Albion - - Roteram Junajted - - - - - -
16:00 Donkaster Rovers - - MK Dons - - - - - -
16:00 Svindon Taun - - Kolčester - - - - - -
16:00 Koventri - - Piterboro Junajted - - - - - -
16:00 Preston - - Flitvud Taun - - - - - -
16:00 Oldam - - Bredford - - - - - -
16:00 DŽilingem - - Krovli Taun - - - - - -
16:00 Port Vejl - - Lejton Orient - - - - - -
16:00 Barnsli - - Bristor Siti - - - - - -
16:00 Kru Aleksandra - - Šefild Junajted - - - - - -
16:00 Volsol - - Česterfild - - - - - -
16:00 Skantorp Junajted - - Nots Kaunti - - - - - -
16:00 Jeovil Taun - - Ročdejl - - - - - -
16:00 Plimut - - Čeltnem - - - - - -
16:00 Vimbldon - - Tranmer Rovers - - - - - -
16:00 Jork - - Mensfild - - - - - -
16:00 Vikomb - - Dagenhem i Redbridž - - - - - -
16:00 Kembridž - - Hartlpul Junajted - - - - - -
16:00 Luton - - Nortempton Taun - - - - - -
16:00 Njuport Kaunti - - Akrington Stenli - - - - - -
16:00 Stivenidž - - Barton Albion - - - - - -
16:00 Sautend Junajted - - Buri - - - - - -
16:00 Karlajl Junajted - - Oksford Junajted - - - - - -
16:00 Šruzberi Taun - - Portsmaut - - - - - -
16:00 Partik - - Sent DŽonston - - - - - -
16:00 Dandi - - Hamilton Akademikal - - - - - -
16:00 Invernes - - Dandi Junajted - - - - - -
16:00 Sent Miren - - Ros Kaunti - - - - - -
16:00 Haken - - Gefle - - - - - -
16:00 Šturm - - Rapid - - - - - -
16:00 Ostersunds - - Asiriska - - - - - -
16:00 Majorka - - Sabadel - - - - - -
16:00 Dornbirn - - Vatens - - - - - -
16:00 Švac - - Bizau - - - - - -
16:00 Iraklis Psahna - - AOT Alimos - - - - - -
16:00 Kečkemet - - Honved - - - - - -
16:00 Livingston - - Kvin of Saut - - - - - -
16:00 Rejt Rovers - - Aloa Atletik - - - - - -
16:00 Dambarton - - Rendžers - - - - - -
16:00 Falkirk FC - - Kaudenbit - - - - - -
16:00 Forfar Atletik - - Stranrer - - - - - -
16:00 Er Junajted - - Brešin Siti - - - - - -
16:00 Danfermlajn - - Grinok Morton - - - - - -
16:00 Stenhausmir - - Piterhed - - - - - -
16:00 Stirling Albion - - Erdrionians - - - - - -
16:00 Anan Atletik - - Ist Stirling - - - - - -
16:00 Kvins Park - - Ist Fajf - - - - - -
16:00 Klajd - - Eldžin Siti - - - - - -
16:00 Montrouz - - Erbrot - - - - - -
16:00 Albion Rovers - - Bervik Rendžers - - - - - -
16:00 Domžale - - Luka Koper - - - - - -
16:00 Celje - - Kalcer Radomlje - - - - - -
16:00 Vigri Suvalki - - Termalika Bruk-Bet - - - - - -
16:00 Makabi Petah Tikva - - Hapoel Ber Ševa - - - - - -
16:00 Điana Erminio - - Real Vićenca - - - - - -
16:00 Groseto - - Spal 2013 - - - - - -
16:00 Tiraspolj - - Šerif Tiraspolj - - - - - -
16:00 USM El Harah - - Olimpik Šlef - - - - - -
16:00 Arbaa - - Saoura - - - - - -
16:00 Melfi - - Mesina - - - - - -
16:15 Levadijakos - - Panionios - - - - - -
16:30 VVV Venlo - - RKC Valvajk - - - - - -
16:30 Al Šahanija - - Al Arabi Doha - - - - - -
16:30 Al Kor - - Al Šamal - - - - - -
16:40 Al DŽahra - - Al Nasr - - - - - -
16:40 Al Šabab Kuvajt - - Kaitan - - - - - -
17:00 Pari Sen Žermen - - Bordo - - - - - -
17:00 Sonderjisk - - Midtilend - - - - - -
17:00 Doksa Katokopia - - Omonija - - - - - -
17:00 Pribram - - Banjik Ostrava - - - - - -
17:00 Baumit Jablonec - - Teplice - - - - - -
17:00 Hr. Kralove - - Dukla Prag - - - - - -
17:00 Siduva - - Atlantas - - - - - -
17:00 Radnički Niš - - Radnički Kragujevac - - - - - -
17:00 Spartak Mijava - - Žilina - - - - - -
17:00 GKS Katovice - - Dolčan Zabki - - - - - -
17:00 Boavista FC - - Pasoš Fereira - - - - - -
17:00 Moreirense - - Žil Visente - - - - - -
17:00 Areco - - FeralpiSalo - - - - - -
17:00 Ređana - - Tutokuoio - - - - - -
17:00 Hibernians - - Birkirkara - - - - - -
17:00 CR Belouizdad - - Mo Bejaia - - - - - -
17:00 Zenit Mladi - - Mordovija Saransk Jug - - - - - -
17:00 Alšoula - - Al Fateh - - - - - -
17:00 Buhbah - - Ajntraht Bamberg 2010 - - - - - -
17:00 Savoja 1908 - - Martina - - - - - -
17:15 Pincgau Salfelden - - Hohst - - - - - -
17:15 Florijana - - Mosta - - - - - -
17:15 Al Mokavlon El Arab - - El Guna - - - - - -
17:30 Manisaspor - - Karšijaka - - - - - -
17:30 Univerzitatea Kluž - - Vitorul Konstanca - - - - - -
17:30 Senica - - Vion Zlate Moravce - - - - - -
17:30 Univerzidad Konsepsion - - Kobresal - - - - - -
17:45 Tun - - Arau - - - - - -
17:45 Lugano - - Bil/Bjen - - - - - -
17:45 Zaglebje Lubin - - Arka - - - - - -
18:00 Real Madrid - - Barselona - - - - - -
18:00 Virton - - Endraht Alst 2002 - - - - - -
18:00 Parma - - Sasuolo - - - - - -
18:00 Vasland - - Genk - - - - - -
18:00 Balikesirspor - - Bursaspor - - - - - -
18:00 Fenerbahče - - Genčlerbirligi - - - - - -
18:00 Rasing Santander - - Alaves - - - - - -
18:00 Goztepspor - - Dijarbakir Beledije - - - - - -
18:00 AEK Larnaka - - AEL Limasol - - - - - -
18:00 Diožđer DVTK - - Dunaujvaroš Palhalma Agrospecial - - - - - -
18:00 Pečuj - - Lombard Papa - - - - - -
18:00 Pogon Šćećin - - Krakovija - - - - - -
18:00 Fastav Zlin - - Sigma Olomouc - - - - - -
18:00 Crvena zvezda - - Donji Srem - - - - - -
18:00 Gorica - - Olimpija - - - - - -
18:00 Servet - - Volen - - - - - -
18:00 Visla Plok - - Flota Svinoujšcije - - - - - -
18:00 Ludogorec Razgrad - - Černo More - - - - - -
18:15 Betis Sevilja - - Rekreativo Huelva - - - - - -
18:30 Svonsi Siti - - Lester Siti - - - - - -
18:30 Bajer Leverkuzen - - Šalke 04 - - - - - -
18:30 Vitese - - NAC Breda - - - - - -
18:30 Admira Vaker - - Rid - - - - - -
18:30 Austrija Beč - - Viner Nojštat - - - - - -
18:30 Volfsberger - - SCR Altah - - - - - -
18:30 Atromitos - - Ergotelis - - - - - -
18:30 Makabi Haifa - - Hapoel Ranana - - - - - -
18:30 HI Kirjat Šmona - - Hapoel Haifa - - - - - -
18:30 Makabi Netanija - - Bnei Sahnin - - - - - -
18:30 Ašdod - - Hapoel Petah Tikva - - - - - -
18:45 Al Garafa - - El DŽaiš - - - - - -
18:45 CS Konstantin - - USM Bel Abes - - - - - -
18:45 Mouloudija Ioran - - Mouloudija El Eulma - - - - - -
18:50 Al-Nasr - - Al Itihad - - - - - -
18:50 Al Rijad - - Al Ahli DŽeda - - - - - -
19:00 SV Lafnic - - Volfsberger AC (A) - - - - - -
19:00 HNK Hajduk - - Lokomotiva - - - - - -
19:00 Vojvodina - - Voždovac - - - - - -
19:00 Napredak - - Novi Pazar - - - - - -
19:30 Albinolefe - - Alesandrija - - - - - -
19:30 El Zamalek - - Smouha Sporting - - - - - -
19:30 Barleta - - Matera - - - - - -
19:45 AZ Alkmar - - Groningen - - - - - -
19:45 Herakles - - Viljem II - - - - - -
19:45 MVV Mastriht - - Ahiles '29 - - - - - -
19:45 Sijensijano - - Leon Huanuko - - - - - -
20:00 Valensija - - Elče - - - - - -
20:00 ASV Gel - - Desel - - - - - -
20:00 Hajst - - Eupen - - - - - -
20:00 Lomel Junajted - - Mehelen - - - - - -
20:00 Patro Masmehelen - - Sent Truden - - - - - -
20:00 Seraing Junajted - - Tubize - - - - - -
20:00 Evian TG - - Nant - - - - - -
20:00 Bastia - - Monako - - - - - -
20:00 Kaen - - Lorien - - - - - -
20:00 Rems - - Monpelje - - - - - -
20:00 Šarlroa - - KV Ostende - - - - - -
20:00 Vesterlo - - KV Kortrijk - - - - - -
20:00 Zulte Varegem - - Serkl Briž - - - - - -
20:00 Ponferadina - - Las Palmas - - - - - -
20:00 Botošani - - Rapid Bukurešt - - - - - -
20:00 Independiente - - Tigre - - - - - -
20:00 Videoton - - Pakši - - - - - -
20:00 Pakši - - Videoton - - - - - -
20:00 Bazel - - Sion - - - - - -
20:15 Slovačko - - Viktorija Plzenj - - - - - -
20:20 Figueirense - - Kruzeiro - - - - - -
20:20 Fluminense RJ - - Atletiko Paranense - - - - - -
20:20 Palmeiras - - Korintijans SP - - - - - -
20:20 Bragantino - - Boa Esporte Klub MG - - - - - -
20:20 Vasko Da Gama - - Ponte Preta - - - - - -
20:30 Sijetl Saunders - - LA Galaksi - - - - - -
20:30 Santjago Vonderers - - San Markos Arika - - - - - -
20:30 Klub De Deportes Temuko SADP - - Iberia - - - - - -
20:45 Sampdorija - - Roma - - - - - -
20:45 Ajaks - - Go Ahed Igls - - - - - -
21:00 Velez Sarsfild - - Banfild - - - - - -
21:00 Olimpija Asunsion - - Sol de Amerika - - - - - -
21:00 Rubio Nu - - Libertad - - - - - -
21:00 12 de Oktobre - - Sportivo Lukenjo - - - - - -
21:00 3 de Febrero - - Nacional - - - - - -
21:00 Gvarani Asunsion - - Sero Porteno - - - - - -
21:00 Deportivo Kapiata - - General Diaz - - - - - -
21:00 San Luis Kiljota - - Kokimbo Unido - - - - - -
21:15 Arouka - - Porto - - - - - -
21:20 Nautiko - - Atletiko GO - - - - - -
22:00 Kordoba - - Real Sosijedad - - - - - -
22:00 Eibar - - Granada - - - - - -
22:00 LDU Loha - - Un. Katolika - - - - - -
22:00 Montreal Impakt - - Vašington DC - - - - - -
22:00 Sporting Kristal - - Univerzidad Cezar Valjeho - - - - - -
22:00 Deportes La Serena - - Deportes Magaljanes - - - - - -
22:15 La Ekidad - - Bojaka Patriotas - - - - - -
22:30 Atletiko Mineiro - - Sport Recife - - - - - -
22:30 Šapekoense - - Santos - - - - - -
22:30 Koritiba - - Gremio RS - - - - - -
22:30 Vitoria BA - - Krikiuma - - - - - -
22:30 Sol de Amerika - - Gvarani Asunsion - - - - - -
23:00 Santos de Guapiles - - Limon - - - - - -
23:00 Univerzidad Katolika - - Audaks Italijano - - - - - -
23:10 Njuels Old Bojs - - Godoj Kruz - - - - - -

zavrseni mečevi

odl. Entente Setif - - Moloudija Alžir - - - - - -
FT Aniang - - Bučeon 1995 - - 0:1 1:2 - -
FT Nešnal Polis Ejdžensi - - Gangvon - - 1:0 1:0 - -
FT Gvangiu FK - - Daejon Sitizen - - 1:0 1:0 - -
FT Santos Laguna - - Unam Pumas 2 1 0:0 1:1 - - 80' Luduena
FT Atletiko Tukuman - - Independiente Rivadavia - - 0:0 1:0 - - 84' L.Diaz
FT Galos Blankos 3 1 Amerika de Meksiko 5 - 2:0 3:2 - - 90' Sanvezzo
FT Seara CE - 1 Santa Kruz PE - 1 0:1 0:2 - - 87' Adilson