Liga Vreme Domaćin Gost 1. Pol Rezultat Et Pen Strelci
00:30 Boka Juniors - - Banfild - - - - - -
01:00 Independiente Del Vale - - Deportivo Kito - - - - - -
02:00 River Plate Ekvador - - Liga Dep Univerzitaria Kito - - - - - -
02:00 LDU Loha - - Barselona - - - - - -
02:30 El Nacional Kito - - Mušuk Runa - - - - - -
03:00 Korintijans SP - - Vasko Da Gama - - - - - -
03:00 Atletiko Mineiro - - Sao Paulo - - - - - -
03:00 Tigres - - River Plata - - - - - -
03:00 Alianca Lima - - Sijensijano - - - - - -
03:00 MLS Ol Stars - - Totenhem Hotspur - - - - - -
03:05 Mančester Junajted - - Pari Sen Žermen - - - - - -
13:30 Albireks Nigata - - Harimau Muda B - - - - - -
13:30 Voriors - - Houm Junajted - - - - - -
14:00 Real Madrid - - Milan - - - - - -
16:00 Kuban Mladi - - UFA Mladi - - - - - -
16:30 Pankruojo Kruoja - - Utenis Utena - - - - - -
16:45 Kairat Almati - - Aberdin - - - - - -
17:00 Peskara - - Macerateze - - - - - -
18:00 Elfsborg - - Od Grenland - - - - - -
18:30 Spiris Kaunas - - FK Stumbras Kaunas - - - - - -
18:30 Targowianka Targowisko - - KS Borek Krakow - - - - - -
19:00 Apolon Limasol - - Gabala - - - - - -
19:00 Gabala - - Apolon Limasol - - - - - -
19:00 Slovan Liberec - - HI Kirjat Šmona - - - - - -
19:00 SCR Altah - - Vitoria Gimaraeš - - - - - -
19:00 AIK - - Atromitos - - - - - -
19:00 Krasnodar - - Slovan Bratislava - - - - - -
19:00 PAOK - - Spartak Trnava - - - - - -
19:00 Šturm - - Kazan - - - - - -
19:00 Mirandes - - Eibar - - - - - -
19:00 Maritimo - - Moreirense - - - - - -
19:00 Pinatar Arena FC - - UCAM Mursija - - - - - -
19:00 SV Strasshof - - MSV 81 - - - - - -
19:00 Linares - - CD Ronda - - - - - -
19:30 Koparsbergs/Geteborg - - Linčeping - - - - - -
19:30 Cirih - - Dinamo Minsk - - - - - -
19:30 Tun - - Vaduz - - - - - -
19:30 Žilina - - Vorskla - - - - - -
19:30 AZ Alkmar - - Istanbul Bašakšehir - - - - - -
19:30 Valensija B - - Gimnastik de Taragona - - - - - -
20:00 Targu Mureš - - Sent Etjen - - - - - -
20:00 Debrecin - - Rozenborg - - - - - -
20:00 Brondbi - - Omonija - - - - - -
20:00 Rabotnički Skoplje - - Trabzonspor - - - - - -
20:00 Kukeš - - Legija - - - - - -
20:00 Klub Atletiko Atlanta - - Klub Komunikasiones - - - - - -
20:30 Šarlroa - - Zorja - - - - - -
20:30 Standard - - Željezničar - - - - - -
20:30 Bordo - - AEK Larnaka - - - - - -
20:30 Šejrbruk Taun - - Mensfild - - - - - -
20:45 Harts - - Erbrot - - - - - -
20:45 Atletik Bilbao - - Inter Baku - - - - - -
20:45 Vest Hem Junajted - - Astra Đurđu - - - - - -
20:45 Vićenca - - Kaloni AEL - - - - - -
20:45 Jeovil Taun - - Bristor Siti - - - - - -
21:00 Sampdorija - - FK Vojvodina - - - - - -
21:00 HNK Hajduk - - Stromsgodset - - - - - -
21:00 Belenenseš - - IFK Geteborg - - - - - -
21:05 Sautempton - - Vitese - - - - - -
21:05 Volfsberger - - Borusija Dortmund - - - - - -
22:30 Kilmes - - Independiente Rivadavia - - - - - -

zavrseni mečevi

odl. Persiba Balikpapan - - Mitra Kukar - - - - - -
odl. PSM Makasar - - Pusamania Borneo - - - - - -
Uloguj se putem Facebook naloga Uloguj se putem Google+ naloga
ili
Zaboravljena lozinka