Liga Vreme Domaćin Gost 1. Pol Rezultat Et Pen Strelci
66' Vegalta Sendaj - - Šimicu S-Puls 1 - 0:0 0:0 - -
67' Omija Ardidža 2 - Kašiva Rejsol 1 - 0:1 0:1 - - 43' Lopes
64' Sanfreče Hirošima 1 - Kavasaki Frontale 2 - 0:2 0:2 - - 45' Miyoshi
67' Serezo Osaka 1 - Ventforet Kofu 1 - 1:0 2:0 - - 52' Sugimoto
67' Visel Kobe 1 - Sagan Tosu 1 - 1:2 1:2 - - 38' Min-Hyeok
68' Luč-Energija - - FC Olimpiyets Nizhny Novgorod - - 0:0 1:1 - - 60' Sorochkin
66' Renofa Jamaguči - - Mito Holihok - - 0:0 1:0 - - 54' Ramos
67' Macumoto Jamaga - - Oita Trinita - - 0:1 0:2 - - 58' Matsumoto
23' DŽubilo Ivata - - Nigata Albireks - - - 0:0 - -
26' Daegu - - Inčeon Junajted - - - 0:0 - -
26' Jeonam Dragons - - Pohang Stilers - - - 0:0 - -
26' Seul - - Suvon - - - 0:0 - -
25' Asan Mugunghwa FC - - Gjeongnam - - - 0:0 - -
25' Ansan Greeners - - Seul E-Lend - - - 0:0 - -
25' Bučeon 1995 - - Suwon FC - - - 0:0 - -
08:30 Šangaj Šenksin - - Šiđiadžuang Ever Brajt - - - - - -
08:30 Nei Mongul Žongju - - Peking Rene - - - - - -
08:30 Daljen Transendens - - Vuhan Zal - - - - - -
08:30 Junan Liđiang - - Daljen Jifang - - - - - -
08:30 Baoding Rongda - - Đingdao Hainiu - - - - - -
08:30 Hangdžou Grintaun - - Šenžen Honžuan - - - - - -
08:30 Majdžou Haka - - DŽeđijang Jiteng - - - - - -
08:35 Melburn Siti - - Velington Feniks - - - - - -
09:00 Tokio - - Konsadole Saporo - - - - - -
09:00 Šonan Belmare - - Ehim - - - - - -
09:00 Gifu - - Tokio Verdi - - - - - -
09:30 Janbian - - Henan Jianje - - - - - -
10:15 Trinec - - FK Pardubice - - - - - -
10:15 FK Olimpija Prag - - Vitkovice - - - - - -
10:30 SKA-Habarovsk - - Ufa - - - - - -
10:50 Sidnej - - Vestern Sidnej - - - - - -
11:00 Kairat Almati - - Akžajik Uralsk - - - - - -
11:00 Irtiš - - Aktobe - - - - - -
12:00 Istanbulspor - - Altinordu - - - - - -
12:00 Denizlispor - - Adana Demirspor - - - - - -
12:00 Šilamae - - FCI Talin - - - - - -
12:00 Nome Kalju - - Paide Linameskond - - - - - -
12:00 Jokohama F Marinos - - Kašima Antlers - - - - - -
12:00 Jenisej Krasnojarsk - - Šinjik - - - - - -
12:00 V-Varen Juniversiti - - Nagoja Grampus - - - - - -
12:00 Kan Hoa - - SHB Da Nang - - - - - -
12:00 Kvang Nam - - Hoang An Đia Lai - - - - - -
12:00 Taraz - - Šahtjor Karagandi - - - - - -
12:00 Akhisar Beledije Genčlik Ve Spor - - Genčlerbirligi - - - - - -
12:00 Denizlispor - - Adana Demirspor - - - - - -
12:15 Penafiel - - Sporting Lisabon B - - - - - -
12:30 Bandirmaspor - - Kahramanmaraspor - - - - - -
12:30 Tambov - - Sibir - - - - - -
12:30 Rakov Čestohova - - GKS Tihi - - - - - -
12:30 TP Ho Ši Min - - B. Binh Duong - - - - - -
13:00 Levante - - Hetafe - - - - - -
13:00 Ajntraht Braunšvajg - - Bohum - - - - - -
13:00 Union Berlin - - Grojter Firt - - - - - -
13:00 Kil - - Arminija Bilefeld - - - - - -
13:00 Brumundal - - Grorud IL - - - - - -
13:00 Valerenga IF 2 - - Ham-Kam IL - - - - - -
13:00 Asker - - Kjelsas - - - - - -
13:00 Alta - - Skejd - - - - - -
13:00 Egersund IK - - Hod - - - - - -
13:00 Nardo - - Brine FK - - - - - -
13:00 KFUM Oslo - - Finsnes IL - - - - - -
13:00 Nibergsund - - Raufoš IL - - - - - -
13:00 Berum - - Folo - - - - - -
13:00 Honefoš BK - - Nest-Sotra - - - - - -
13:00 Bjasen Topfotbal - - Notoden - - - - - -
13:00 Vard Haugesund - - Fana - - - - - -
13:00 Fram Larvik - - Ods BK 2 - - - - - -
13:00 Vindbjart - - Vidar FK - - - - - -
13:00 Osmanlispor - - Karabukspor - - - - - -
13:00 B93 Kopenhagen - - BK Frem - - - - - -
13:00 Tuzlaspor - - Mersin Idman Jurdu SK - - - - - -
13:00 Naftan - - Brest - - - - - -
13:00 Tosno - - Rostov - - - - - -
13:00 Orenburg - - Avangard Kursk - - - - - -
13:00 Rotor Volgograd - - Tom Tomsk - - - - - -
13:00 Celje - - Aluminij - - - - - -
13:00 Olimpik Donjeck - - Zirka Kropivnickij - - - - - -
13:00 Kapaz - - Nefči - - - - - -
13:00 CSKA Moskva Mladi - - Zenit Mladi - - - - - -
13:00 Beledije Vanspor - - Golčukspor - - - - - -
13:00 Ofspor - - Batman Petrolspor - - - - - -
13:00 Bajburt Grup Ozel Idare Genčlik VE Spor - - Bergama Beledijespor - - - - - -
13:00 Erzindžan Refahijespor - - Jeni Orduspor Kulubu - - - - - -
13:00 Dijarbakirspor AS - - Darica Genčlerbirligi - - - - - -
13:00 1461 Trabzon - - Ankara Demirspor - - - - - -
13:00 12 Bingol Spor - - Orhangazi Beledijespor - - - - - -
13:00 FSV Frankfurt - - Hesen Kasel - - - - - -
13:00 Osmanlispor - - Kardemir Karabukspor - - - - - -
13:00 Jeni Malatjaspor - - Trabzonspor - - - - - -
13:00 Gaziantepspor - - Čajkur Rizespor - - - - - -
13:00 Elazigspor - - Samsunspor - - - - - -
13:15 Hibernijan - - Seltik - - - - - -
13:30 Čelsi - - Votford - - - - - -
13:30 Nigde Beledijespor - - Anadolu Selčukluspor - - - - - -
13:30 Polatli Bugsaspor - - Gumušane Doganspor - - - - - -
13:30 Hacetepe - - Pendikspor - - - - - -
13:30 Etimesgut Beledijespor - - Kečiorenguču - - - - - -
13:30 Mali - - Gana - - - - - -
13:30 Jang Lajons - - Gejlang Int. - - - - - -
13:30 Erzin Beledijespor - - Kemerspor 2003 - - - - - -
13:30 Kirikhanspor - - Pazarspor - - - - - -
13:30 Duzdžespor - - Jomraspor - - - - - -
13:30 Berliner AK 07 - - Germanija Halberštat - - - - - -
13:30 Herta Berlin 2 - - Mojzelvic - - - - - -
13:35 Tjencin Đuenđen - - Hebei Kina Fortun - - - - - -
14:00 VfB Lubek - - Germ Egestorf/Langreder - - - - - -
14:00 GAIS Geteborg - - Norbi - - - - - -
14:00 Jefle - - Frej - - - - - -
14:00 KPV Kokola - - OPS - - - - - -
14:00 Honka - - TPS Turku - - - - - -
14:00 GRIFK - - Haka - - - - - -
14:00 IF Gnistan - - Jaro - - - - - -
14:00 Oulu - - EIF - - - - - -
14:00 Marienlist - - Avarta - - - - - -
14:00 Greve Fodbold - - Midelfart - - - - - -
14:00 Sarijer - - Amedspor - - - - - -
14:00 Karšijaka - - Zonguldakspor - - - - - -
14:00 Inegolspor - - Sančaktepe Beledije - - - - - -
14:00 Menemen Beledijespor - - Hatajspor - - - - - -
14:00 Korfez Bld Spor - - Afjet Afjonspor - - - - - -
14:00 Kirklarelispor - - Altaj Izmir - - - - - -
14:00 Bodrum Beledijesi Bodrumspor - - Tokatspor - - - - - -
14:00 Silivrispor - - Sanliurfaspor - - - - - -
14:00 Ejupspor - - Kastamonuspor - - - - - -
14:00 Paderborn 07 - - VfR Alen - - - - - -
14:00 Verder Bremen II - - SF Lote - - - - - -
14:00 Erfurt - - Halešer - - - - - -
14:00 Magdeburg - - Unterhahing - - - - - -
14:00 Projzen Minster - - Karlsrue - - - - - -
14:00 Vircburger Kikers - - SV Vehen - - - - - -
14:00 Mepen - - Fortuna Keln - - - - - -
14:00 SV Rodinghausen - - SG Vatenšajd 09 - - - - - -
14:00 Borusija Dortmund 2 - - Vupertaler SV - - - - - -
14:00 Viktorija Keln - - Vegberg-Bek - - - - - -
14:00 TUS Erndtebruk - - Keln 2 - - - - - -
14:00 Petrokub - - Milsami - - - - - -
14:00 Anadolu Bagcilar Spor - - Muglaspor - - - - - -
14:00 Yesil Bursa AS - - Ergene Velimeše Spor - - - - - -
14:00 Ajdinspor - - Čizrespor - - - - - -
14:00 Halide Edip Adivarspor - - Kozan Beledijespor - - - - - -
14:00 Tire 1922 Spor - - Kasimpasa Erokspor - - - - - -
14:00 Šanliurfa Karakopru Beledije Spor - - Duzjurtspor - - - - - -
14:00 Sultanbejli Beledijespor - - Bujukčekmeče Tepečikspor - - - - - -
14:00 Koblenc - - Hofenhajm 2 - - - - - -
14:00 Sarbriken - - VfB Štutgart II - - - - - -
14:00 Štutgarter Kikers - - Rohling Folklingen - - - - - -
14:00 Ajntraht Štatalendorf - - TSV Šot Majnc - - - - - -
14:00 Astorija Valdorf - - TSV Štajnbah - - - - - -
14:00 FSV Majnc 05 II - - Elversberg 07 - - - - - -
14:00 Nirnberg 2 - - Vaker Burghauzen - - - - - -
14:00 SV Seligenporten - - Pipinsrid - - - - - -
14:00 TSV 1860 Rozenhajm - - Bajrojt - - - - - -
14:00 Ingolštat II - - VFB Ajhštat - - - - - -
14:00 Grojter Firt 2 - - Unterforing - - - - - -
14:10 Neman - - Gomelj - - - - - -
14:15 Brunej DPMM - - Voriors - - - - - -
14:30 Monopoli 1966 - - Ređina - - - - - -
14:30 Akragas - - Juve Stabija - - - - - -
14:30 Rende - - Paganeze - - - - - -
15:00 Arendal FK - - Start - - - - - -
15:00 SV Eutin 08 - - BSV Reden - - - - - -
15:00 Đezena - - Fođa - - - - - -
15:00 Palermo - - Novara - - - - - -
15:00 Parma - - Virtus Entela - - - - - -
15:00 Peskara - - AS Avelino - - - - - -
15:00 Pro Verćeli - - Karpi - - - - - -
15:00 Sportiva Salernitana - - Frozinone - - - - - -
15:00 Specija - - Peruđa - - - - - -
15:00 Ternana - - Askoli - - - - - -
15:00 Venecija - - Empoli - - - - - -
15:00 Sidvest 05 - - Liseng - - - - - -
15:00 Nesbi - - HIK Helerup - - - - - -
15:00 Kolding - - Dalum - - - - - -
15:00 Skovshoved - - Nestved BK - - - - - -
15:00 Arhus Fremad - - VSK Arhus - - - - - -
15:00 Jamerbugt - - Oder IGF - - - - - -
15:00 Vaker Insbruk Am. - - Anif / Red Bul Juniors - - - - - -
15:00 Dornbirn - - St. Johan - - - - - -
15:00 Cibalija - - Slaven Belupo - - - - - -
15:00 Levadia Talin - - Viljandi Tulevik - - - - - -
15:00 Lens - - Rems - - - - - -
15:00 Levadijakos - - PAS Janjina - - - - - -
15:00 Baltika Kalinjingrad - - Dinamo Sankt Peterburg - - - - - -
15:00 DAC 1904 Dunajska Streda - - AS Trenčin - - - - - -
15:00 Gorica - - Domžale - - - - - -
15:00 Čelik - - Borac Banja Luka - - - - - -
15:00 Krupa - - Radnik Bijeljina BN - - - - - -
15:00 Vitez - - Mladost Doboj Kakanj - - - - - -
15:00 Odra Opole - - Podbeskizje - - - - - -
15:00 Levski Sofija - - CSKA Sofija - - - - - -
15:00 Bnei Jehuda - - MS Ironi Ašdod - - - - - -
15:00 Senglea Atletik - - Hamrun Spartans - - - - - -
15:00 Sumgajit - - Zira FK - - - - - -
15:00 Emirates Ras Al Kaimah - - Al Ain - - - - - -
15:00 Avenir Sportif de Gabes - - ES Metlaui - - - - - -
15:00 Esperans Tunis - - Monastir - - - - - -
15:30 Borusija Menhengladbah - - Bajer Leverkuzen - - - - - -
15:30 Ajntraht Frankfurt - - Borusija Dortmund - - - - - -
15:30 Augsburg - - Hanover 96 - - - - - -
15:30 RB Lajpcig - - Štutgart - - - - - -
15:30 Silkeborg - - Senderjiske - - - - - -
15:30 Akhisar Beledijespor - - Genčlerbirligi - - - - - -
15:30 Karabah Vien - - Viner Športklub - - - - - -
15:30 Alberšvende - - Pincgau Salfelden - - - - - -
15:30 Zeekirhen - - Altah Am. - - - - - -
15:30 Videoton - - Puškaš Akademija - - - - - -
15:30 Vašaš - - Balmazujvaroš Sport KFT - - - - - -
15:30 Debrecin - - Sombathelj Haladaš - - - - - -
15:30 Ferencvaroš - - Ujpešt - - - - - -
15:30 Pakši - - Mezukevežd - - - - - -
15:30 Sandecja Novi Sac - - Krakovija - - - - - -
15:30 Rubin Kazanj - - Dinamo Moskva - - - - - -
15:30 Pribram - - Usti Nad Labem - - - - - -
15:30 Kardif Met Juniverziti - - Njutaun - - - - - -
15:30 Kevn Druids - - Karmarten Taun - - - - - -
15:30 Bala Taun - - Beri Taun - - - - - -
15:30 Lamontvil Golden Erous - - Polokvane Siti - - - - - -
15:30 Kajzer Čifs - - Orlando Pirats - - - - - -
15:55 Forvarc Štajr - - TUS Bad Glajhenberg - - - - - -
16:00 Stouk Siti - - Bornmut - - - - - -
16:00 Mančester Siti - - Barnli - - - - - -
16:00 Njukasl Junajted - - Kristal Palas - - - - - -
16:00 Svonsi Siti - - Lester Siti - - - - - -
16:00 Hadersfild Taun - - Mančester Junajted - - - - - -
16:00 Bristol Siti - - Lids Junajted - - - - - -
16:00 Aston Vila - - Fulam - - - - - -
16:00 Barnsli - - Hal Siti - - - - - -
16:00 Šefild Junajted - - Riding - - - - - -
16:00 Notingem Forest - - Barton Albion - - - - - -
16:00 Bolton Vonderers - - Kvins Park Rendžers - - - - - -
16:00 Midlzboro - - Kardif Siti - - - - - -
16:00 Derbi Kaunti - - Šefild Venzdi - - - - - -
16:00 Brentford - - Sanderlend - - - - - -
16:00 Vulverhempton Vonderers - - Preston Nort End - - - - - -
16:00 Donkaster Rovers - - Volsol - - - - - -
16:00 Ročdejl - - Bristol Rovers - - - - - -
16:00 DŽilingem - - Nortempton Taun - - - - - -
16:00 Oksford Junajted - - Roteram Junajted - - - - - -
16:00 Skantorp Junajted - - Piterboro Junajted - - - - - -
16:00 Blekpul - - Vigan Atletik - - - - - -
16:00 Šruzberi Taun - - Flitvud Taun - - - - - -
16:00 Vimbldon - - Plimut Argajl - - - - - -
16:00 Milton Kejns Dons - - Oldam Atletik - - - - - -
16:00 Blekburn Rovers - - Portsmut - - - - - -
16:00 Sautend Junajted - - Buri - - - - - -
16:00 Bredford Siti - - Čarlton - - - - - -
16:00 Karlajl Junajted - - Nots Kaunti - - - - - -
16:00 Svindon Taun - - Vikomb Vonderers - - - - - -
16:00 Eksiter Siti - - Port Vejl - - - - - -
16:00 Koventri Siti - - Kolčester Junajted - - - - - -
16:00 Stivenidž - - Forest Grin - - - - - -
16:00 Barnet - - Jeovil Taun - - - - - -
16:00 Krovli Taun - - Luton Taun - - - - - -
16:00 Morkamb - - Grimsbi Taun - - - - - -
16:00 Njuport Kaunti - - Mensfild Taun - - - - - -
16:00 Kru Aleksandra - - Akrington Stenli - - - - - -
16:00 Kembridž Junajted - - Česterfild - - - - - -
16:00 Čeltnem Taun - - Linkoln Siti - - - - - -
16:00 Ros Kaunti - - Hamilton - - - - - -
16:00 Partik - - Dandi - - - - - -
16:00 Harts - - Sent DŽonston - - - - - -
16:00 AFK Eskilstuna - - Elfsborg - - - - - -
16:00 Jedeloh - - Vajhe Flensburg 08 - - - - - -
16:00 Šturm Grac - - Matersburg - - - - - -
16:00 Varbergs BoIS - - Orgrite IS - - - - - -
16:00 Degerfors - - Helsingborg - - - - - -
16:00 Hueska - - Kadiz - - - - - -
16:00 Hoenems - - Kicbil - - - - - -
16:00 Šolc Grodig - - Švac - - - - - -
16:00 Union Gurton - - Dojčlandberger - - - - - -
16:00 ATSV Štadl-Paura - - Šturm Grac Am. - - - - - -
16:00 Halifax Town - - Torki Junajted - - - - - -
16:00 Dagenhem i Redbridž - - Reksem - - - - - -
16:00 Alderšot Taun - - Tranmer Rovers - - - - - -
16:00 Lejton Orient - - Maklsfild Taun - - - - - -
16:00 Bromli - - Voking - - - - - -
16:00 Ebsflit Junajted - - Barrow AFC - - - - - -
16:00 Guisli AFC - - Solihal Murs - - - - - -
16:00 Istli - - Gejtshed - - - - - -
16:00 Fajld - - Mejdstoun Junajted - - - - - -
16:00 Čester - - Boreham Vud - - - - - -
16:00 Hartlpul Junajted - - Saton Junajted - - - - - -
16:00 Dover Atletik - - Mejdenhed Junajted - - - - - -
16:00 Kuban Krasnodar - - Krila Sovjetov Samara - - - - - -
16:00 Fakel Voronjež - - Himki - - - - - -
16:00 Hr. Kralove - - Banjik Sokolov - - - - - -
16:00 Danfermlajn - - Livingston - - - - - -
16:00 Brešin Siti - - Kvin of Saut - - - - - -
16:00 Grinok Morton - - Dambarton - - - - - -
16:00 Dandi Junajted - - Invernes - - - - - -
16:00 Falkirk FC - - Sent Miren - - - - - -
16:00 Albion Rovers - - Kvins Park - - - - - -
16:00 Stranrer - - Rejt Rovers - - - - - -
16:00 Erbrot - - Erdrionians - - - - - -
16:00 Aloa Atletik - - Ist Fajf - - - - - -
16:00 Forfar Atletik - - Er Junajted - - - - - -
16:00 Kaudenbit - - Stirling Albion - - - - - -
16:00 Bervik Rendžers - - Montrouz - - - - - -
16:00 Eldžin Siti - - Stenhausmir - - - - - -
16:00 Edinburg Siti - - Anan Atletik - - - - - -
16:00 Klajd - - Piterhed - - - - - -
16:00 Oleksandrija - - Veres Rivne - - - - - -
16:00 DRB Tađenant - - Husein Dej - - - - - -
16:00 Čabab Rif Al Hoseima - - Rapide Oued Zem - - - - - -
16:15 Real Betis - - Alaves - - - - - -
16:15 Dinamo Češke Buđejovice - - Opava - - - - - -
16:25 Um-Salal - - AL Duhail SC - - - - - -
16:30 Sjedinjene Američke Države - - Engleska - - - - - -
16:30 Kosenca - - Bišelje - - - - - -
16:30 Fidelis Andrija - - Racing Fondi - - - - - -
16:30 Kazertana 1908 - - Sirakuza - - - - - -
17:00 Lirs - - Serkl Briž - - - - - -
17:00 AS Monako - - Kaen - - - - - -
17:00 Juventus Bucuresti - - Sepsi - - - - - -
17:00 Alerhajligen - - Union St Florian - - - - - -
17:00 Omonija - - AEL Limasol - - - - - -
17:00 Alki Oroklini - - Doksa Katokopia - - - - - -
17:00 Teplice - - MFK Karvina - - - - - -
17:00 Spartak Trnava - - Šport Podbrezova - - - - - -
17:00 Zemplin Mihalovce - - Nitra - - - - - -
17:00 Vion Zlate Moravce - - Slovan Bratislava - - - - - -
17:00 Senica - - MFK Ružomberok - - - - - -
17:00 Sloboda Tuzla - - Široki Brijeg - - - - - -
17:00 MKS Hojnilanka Hojnice - - Pogon Šedlce - - - - - -
17:00 Vigri Suvalki - - Druteks-Bitovia - - - - - -
17:00 Feirense - - Rio Ave - - - - - -
17:00 Sporting Braga B - - Sporting Kovilja - - - - - -
17:00 Famalikao - - Academico de Viseu - - - - - -
17:00 Nasional Madeira - - Kova Piedad - - - - - -
17:00 Oliveirense - - Real Sporte - - - - - -
17:00 Leikšoeš - - Akademika - - - - - -
17:00 Deportes Ikike - - Klub De Deportes Temuko SADP - - - - - -
17:00 Hapoel Ako - - Hapoel Ranana - - - - - -
17:00 Olimpik Medea - - ŽS Saura - - - - - -
17:00 US Biskra - - Muludija Joran - - - - - -
17:00 CR Beluizdad - - KS Konstantin - - - - - -
17:15 A.o.k. - - Panaitolikos - - - - - -
17:15 Makabi Netanija - - Kirjat Šmone - - - - - -
17:15 Valeta - - Tarksien Rejnbouz - - - - - -
17:45 Univerzidad San Martin - - Alijanca Atletiko - - - - - -
18:00 Alesund - - Kristiansund BK - - - - - -
18:00 Sampdorija - - Krotone - - - - - -
18:00 Sporting Lokeren - - Šarlroa - - - - - -
18:00 Numansija - - Granada - - - - - -
18:00 Fethijespor - - Fatih Karagumruk - - - - - -
18:00 Bukaspor - - Sivas Beledije Spor - - - - - -
18:00 Sakarijaspor - - Nazili Bld Spor - - - - - -
18:00 Pafos - - Nea Salamina Famagusta - - - - - -
18:00 Jalgpalikol Tameka - - Parnu JK Vaprus - - - - - -
18:00 Diožđer DVTK - - Honved - - - - - -
18:00 Pogon Šćećin - - Termalica Bruk-Bet - - - - - -
18:00 Spartak Moskva - - Amkar Perm - - - - - -
18:00 Zenit 2 - - Volgar-Gazprom - - - - - -
18:00 Stal Melec - - Črobri Glogov - - - - - -
18:00 Miedž Legnica - - Gornik Lezna - - - - - -
18:00 USM Bel Abes - - Paradu AC - - - - - -
18:00 Dardanelspor - - Bajrampaša - - - - - -
18:00 Tarsus Idman Jordu - - Korum Beledijespor - - - - - -
18:00 Kodžaelispor - - Pajas Beledije 1975 - - - - - -
18:00 Šarjah - - Al Ahli - - - - - -
18:15 Baumit Jablonec - - Sparta Prag - - - - - -
18:15 Gap Konahs Kvej - - Landidno - - - - - -
18:30 Valensija - - Sevilja - - - - - -
18:30 Sautempton - - Vest Bromvič Albion - - - - - -
18:30 Milvol - - Birmingem Siti - - - - - -
18:30 Hamburger SV - - Bajern Minhen - - - - - -
18:30 NAC Breda - - Cvole - - - - - -
18:30 Altah - - Volfsberger - - - - - -
18:30 Sankt Pelten - - LASK - - - - - -
18:30 Malatija Bld Spor - - Trabzonspor - - - - - -
18:30 Gazijantepspor - - Rizespor - - - - - -
18:30 Vorskla Poltava - - Karpati Lavov - - - - - -
18:35 Katar - - Al Ahil Doha - - - - - -
18:45 Muludija Alžir - - ŽS Kabilie - - - - - -
18:55 Al Hilal Rijad - - Al-Baten - - - - - -
18:55 Al Ahli DŽeda - - Al-Itihad DŽeda - - - - - -
19:00 Hajduk Split - - Dinamo Zagreb - - - - - -
19:00 Etnikos Ahna - - Anortozis - - - - - -
19:00 AEK Larnaka - - Apoel - - - - - -
19:00 Bazel - - Tun - - - - - -
19:00 Cirih - - Grashopers - - - - - -
19:00 Kjaso - - Šafhauzen - - - - - -
19:00 Servet - - Rapersvil-Jona - - - - - -
19:00 Zrinjski - - Sarajevo - - - - - -
19:15 Vitorija Setubal - - Maritimo Madeira - - - - - -
19:15 Lokomotiv Plovdiv - - Černo More - - - - - -
19:30 Lamija - - Panatinaikos - - - - - -
19:30 Makabi Haifa - - Beitar Jerusalim - - - - - -
19:45 VVV Venlo - - ADO Den Hag - - - - - -
19:45 Ekselsior - - Sparta - - - - - -
19:45 Vitorul Konstanca - - CFR Kluž - - - - - -
20:00 Ren - - Lil - - - - - -
20:00 Amijen - - Žirondan Bordo - - - - - -
20:00 Nant - - EA Gengam - - - - - -
20:00 Anže - - Tuluz - - - - - -
20:00 Mec - - Dižon - - - - - -
20:00 AS Eupen - - KV Mehelen - - - - - -
20:00 Sent Truden - - KV Ostende - - - - - -
20:00 Lorka - - Tenerife - - - - - -
20:00 Sporting Kristal - - Sport Rosario - - - - - -
20:00 CA Ol Bojs - - Instituto Kordoba - - - - - -
20:00 Deportivo Moron - - San Martin de Tukuman - - - - - -
20:00 Vilja Dalmine - - Klub Atletiko Los Andes - - - - - -
20:15 Fri Stejt Stars - - Platinum Stars - - - - - -
20:15 Ajaks Kejptaun - - Blumfontejn Seltik - - - - - -
20:15 Mamelodi Sandauns - - Amazulu - - - - - -
20:15 Sport Huankajo - - Deportivo Munisipal - - - - - -
20:20 Maribor - - Ankaran - - - - - -
20:30 Ruselar - - Vesterlo - - - - - -
20:30 KV Kortrijk - - Gent - - - - - -
20:30 Sevilja Atletiko - - Real Saragosa - - - - - -
20:30 Lehija Gdanjsk - - Leh Poznanj - - - - - -
20:30 Uačipato - - Univerzidad Katolika - - - - - -
20:30 Matera - - Leće - - - - - -
20:30 Katanija - - Sikula Leoncio - - - - - -
20:30 Krikiuma - - Internasional RS - - - - - -
20:45 Barselona - - Malaga - - - - - -
20:45 Napoli - - Inter - - - - - -
20:45 Tvente - - Roda Kerkrade - - - - - -
20:45 Sligo Rovers - - Deri Siti FC - - - - - -
21:00 Vasko Da Gama RŽ - - Koritiba PR - - - - - -
21:00 Portoriko FK - - Indi Ileven - - - - - -
21:30 Porto - - Pasoš Fereira - - - - - -
21:30 Vila Noba GO - - Oeste SP - - - - - -
21:30 Brazil de Pelotas RS - - Santa Kruz PE - - - - - -
21:30 Londrina - - Pajsandu - - - - - -
22:00 Real Garsilaso - - Univerzitario - - - - - -
22:00 Melgar - - Academia Cantolao - - - - - -
22:00 Orsomarso - - Real Kartagena - - - - - -
22:00 Barankvila - - Deportivo Pereira - - - - - -
22:00 Fortaleza - - Kukuta Deportivo - - - - - -
22:00 Leones - - Bogota - - - - - -
22:00 Bokaja Čiko - - Real Santander - - - - - -
22:00 Deportes Kindio - - Valedupar - - - - - -
22:00 Union Magdalena Santa Marta - - Univerzitario de Popajan - - - - - -
22:00 Laneros - - Atletiko - - - - - -
22:15 Envigado - - Atletiko Uila - - - - - -
23:00 Audaks Italijano - - Kolo Kolo - - - - - -
23:00 Amerika Mineiro MG - - Parana - - - - - -
23:00 Libertad - - Sero Porteno - - - - - -

zavrseni mečevi

odl. Rasing Klub Montevideo - - Rampla Juniors - - - - - -
odl. River Plate - - Institusion Atletika Sud Amerika - - - - - -
odl. Plaza Kolonija - - Huventud De Las Piedras - - - - - -
odl. Liverpul Montevideo - - Nasional - - - - - -
odl. Kilmes - - SP Estudijantes San Luis - - - - - -
odl. Boka Unidos - - Santamarina Tandil - - - - - -
odl. KA Sarmijento - - Deportivo Riestra - - - - - -
odl. Independiente Rivadavia - - Agropekuario Argentino - - - - - -
odl. Mitre Santjago Del Estero - - Almagro - - - - - -
odl. Fero Karil Oeste - - CSD Flandrija - - - - - -
odl. Atletiko de Rafaela - - Nueva Čikago - - - - - -
odl. KA Aldosivi - - Huventud Unida Gialegaujču - - - - - -
odl. CA Braun de Adrogue - - Điljermo Braun - - - - - -
odl. Entente Setif - - USM Alžir - - - - - -
odl. Madervel - - Seltik - - - - - -
otkaz. SK Babite - - Spartaks - - - - - -
n. pen. Real Monarhs - - Sakramento Republik - - 0:0 1:1 1:1 1:3
FT Atlas 1 - Klub Tihuana 2 - 0:0 1:0 - - 63' Caraglio
FT Petapa - - Sikinala - - 1:0 3:0 - -
FT Monarkas Morelia 1 - Leon 3 - 0:0 0:0 - -
FT Luisvil Siti - - Vitlejem Stil - - 2:0 4:0 - -
FT Barnehea - - Nublense - - 1:0 1:1 - -
FT Seara CE - - Figueirense - - 1:1 2:2 - - 90' Pio
FT Nautiko - - ABC - - 0:1 1:2 - - 84' L. Coelho
FT CRB AL - - Boa Esporte Klub MG - - 1:1 1:1 - - 45' Paulinho
ili
Zaboravljena lozinka