Borusija Dortmund
0 Poluvreme 0
Produžeci
Penali
88' 2:0 Ramos, Sergio
5 Šutevi u okvir gola 5
Santana, Felipe umesto Bender, Sven    90'
83' 1:0 Benzema, Karim
2 Blokirani šutevi 2
Kehl, Sebastian umesto Lewandowski, Robert    87'
81' Khedira, Sami
10 Šutevi van okvira gola 2
Weidenfeller, Roman    83'
79' Ramos, Sergio
10 Korneri 3
Bender, Sven    45'
67' Khedira, Sami umesto Alonso, Xabi
6 Ofsajdi 5
Gundogan, Ilkay    43'
57' Kaka umesto Coentrao, Fabio
4 Žuti kartoni 3
Grosskreutz, Kevin umesto Gotze, Mario    14'
57' Benzema, Karim umesto Higuain, Gonzalo
0 Crveni kartoni 0

43' Higuain, Gonzalo
0 Faulovi 0

26' Coentrao, Fabio

90
90'
Drugo poluvreme je završeno. Konačni rezultat je 2 - 0.
90'
Drugo poluvreme se produžuje na dodatne 5 minute zbog nadoknade vremena.
90'
Sven Bender je povređen i na njegovom licu je uočljiva bolna grimasa, pa je igra nakratko prekinuta.
90'
Jurgen Klopp pravi izmenu br. 3. na stadionu ''Santjago Bernabeu''. U igru ulazi Felipe Santana, a izlazi Sven Bender.
90'
Utakmica je nastavljena.
90'
Na stadionu ''Santjago Bernabeu'' Real Madrid je u napadu, ali Sergio Ramos glavom šutira pokraj gola.
90'
Howard Webb je dosudio korner za ekipu Real Madrid. Izvodi ga Mesut Ozil pokraj desne korner zastavice.
90'
Marco Reus (Borusija Dortmund) je uhvaćen u ofsajdu.
88'
Na stadionu ''Santjago Bernabeu'' Angel Di Maria (Real Madrid) izvodi korner sa leve strane.
88'
Korner za Real Madrid! Izvodi ga Angel Di Maria sa leve strane.
88'
Real Madrid povećava vođstvo na 2 - 0 zahvaljujući golu koji postiže Sergio Ramos.
88'
Karim Benzema je asistirao u postizanju gola.
87'
Jurgen Klopp (Borusija Dortmund) pravi izmenu br. 2. U igru ulazi Sebastian Kehl, a izlazi Robert Lewandowski.
87'
85'
Sergio Ramos (Real Madrid) je odlično šutirao glavom, ali je njegov udarac zaustavljen.
84'
Real Madrid je u napadu i Sami Khedira upućuje udarac ka protivničkom golu. Napad je zaustavljen tako što je odbrambeni igrač ekipe Borusija Dortmund blokirao udarac.
83'
Na stadionu ''Santjago Bernabeu'' Roman Weidenfeller (Borusija Dortmund) dobija žuti karton.
83'
Karim Benzema (Real Madrid) pogađa za vođstvo od 1 - 0.
83'
Mesut Ozil je asistent kod postignutog gola.
82'
Howard Webb je dosudio korner za ekipu Borusija Dortmund. Izvodi ga Marco Reus pokraj leve korner zastavice.
82'
Na stadionu ''Santjago Bernabeu'' Marco Reus (Borusija Dortmund) je uhvaćen u ofsajdu.
81'
Howard Webb pokazuje žuti karton. Dobio ga je Sami Khedira(Real Madrid) zbog nesportskog ponašanja.
80'
Napad ekipe Borusija Dortmund je zaustavljen, jer se Robert Lewandowski našao u ofsajdu.
79'
Na stadionu ''Santjago Bernabeu'' igrač iz ekipe domaćina je dobio žuti karton, pa će propustiti narednu utakmicu zbog suspenzije.
76'
Robert Lewandowski (Borusija Dortmund) upućuje udarac ka golu protivnika na stadionu ''Santjago Bernabeu'', ali protivnička odbrana blokira taj šut.
73'
Sami Khedira (Real Madrid) je šutirao prema golu, ali je udarac bio neprecizan.
72'
Real Madrid je u napadu. U šansi je Kaka, šutira, ali neprecizno.
70'
Real Madrid je u napadu, ali Cristiano Ronaldo šutira van okvira gola.
67'
Izmena br.3. u ekipi domaćina. U igru je ušao Sami Khedira, a izašao Xabi Alonso.
63'
Borusija Dortmund je u napadu u utakmici na stadionu ''Santjago Bernabeu''. Robert Lewandowski je zahvatio loptu glavom, ali ona proleće pokraj gola.
62'
Karim Benzema (Real Madrid) je uhvaćen u ofsajdu.
62'
Marco Reus iz ekipe Borusija Dortmund je uputio udarac u okvir gola. Međutim, protivnički golman je odbranio.
57'
Kaka je zamenio Fabio Coentrao u ekipi domaćina.
57'
Na stadionu ''Santjago Bernabeu'' napravljena je izmena br. 2. u ekipi domaćina.
53'
50'
Na stadionu ''Santjago Bernabeu'' Borusija Dortmund pritiska protivnika, pa se Robert Lewandowski našao u odličnoj šansi. Međutim, lopta nije završila u mreži, već je pogodila prečku. .
49'
Šansa na stadionu ''Santjago Bernabeu''! Robert Lewandowski šutira, ali neprecizno van okvira gola.
46'
Na stadionu ''Santjago Bernabeu'' Mesut Ozil (Real Madrid) izvodi korner sa leve strane.
46'
Korner za Real Madrid! Izvodi ga Mesut Ozil sa desne strane.
46'
Howard Webb je dao znak za početak drugog poluvremena.
45'
Howard Webb je odsvirao kraj prvog poluvremena na stadionu ''Santjago Bernabeu''.
45'
Ofsajd! Igrač ekipe Borusija Dortmund Kevin Grosskreutz se našao u nedozvoljenoj poziciji.
45'
Prvo poluvreme na stadionu ''Santjago Bernabeu'' se bliži kraju. Igraće se 2 minute nadoknade.
45'
Howard Webb pokazuje žuti karton. Zaradio ga je Sven Bender iz ekipe gosta.
45'
Cristiano Ronaldo (Real Madrid) se našao u šansi za gol na stadionu ''Santjago Bernabeu''. Međutim, bio je neprecizan.
43'
Žuti karton je dobio Ilkay Gundogan (Borusija Dortmund).
43'
Kartoniran je Gonzalo Higuain iz ekipe domaćina.
42'
Real Madrid je u napadu. Međutim, pomoćni sudija signalizira da je Gonzalo Higuain u ofsajdu.
40'
Ofsajd! Igrač ekipe Real Madrid Mesut Ozil se našao u nedozvoljenoj poziciji.
38'
Gonzalo Higuain (Real Madrid) je uhvaćen u ofsajdu.
37'
Ofsajd! Cristiano Ronaldo se našao u nedozvoljenoj poziciji.
35'
Na stadionu ''Santjago Bernabeu'' Marco Reus (Borusija Dortmund) izvodi korner sa desne strane.
27'
Na stadionu ''Santjago Bernabeu'' Neven Subotic je uputio udarac u okvir protivničkog gola. Međutim nema promene rezultata.
26'
Na stadionu ''Santjago Bernabeu'' Fabio Coentrao (Real Madrid) je zaradio žuti karton.
25'
Angel Di Maria (Real Madrid) upućuje šut ka golu, ali je odbrambeni igrač ekipe Borusija Dortmund blokirao udarac.
22'
Lukasz Piszczek (Borusija Dortmund) kreće ka golu, šutira, ali je odbrana na svom mestu i uspeva blokirati udarac.
20'
Cristiano Ronaldo šutira prema golu, ali nema promene rezultata na stadionu ''Santjago Bernabeu''. Njegov šut je završio van okvira gola.
15'
Mesut Ozil (Real Madrid) upućuje udarac prema golu, ali lopta odlazi van okvira gola.
14'
Jurgen Klopp (Borusija Dortmund) je izveo iz igre Mario Gotze koji je imao bolnu grimasu na licu i verovatno je povređen. Kevin Grosskreutz je ušao umesto njega.
13'
Povređeni Mario Gotze se previja od bolova, pa je utakmica nakratko prekinuta kako bi mu se ukazala pomoć.
13'
Nastavljena je igra na stadionu ''Santjago Bernabeu''.
13'
Borusija Dortmund napada! Robert Lewandowski upućuje šut, ali ne uspeva da pogodi.
13'
Real Madrid je u napadu. Cristiano Ronaldo je pokušao, ali je njegov udarac na gol zaustavljen.
11'
Napad ekipe Real Madrid je zaustavljen, jer se Gonzalo Higuain našao u ofsajdu.
9'
Cristiano Ronaldo (Real Madrid) je šutirao prema golu, ali je udarac bio neprecizan.
8'
Na stadionu ''Santjago Bernabeu'' Luka Modric (Real Madrid) izvodi korner sa leve strane.
7'
Na stadionu ''Santjago Bernabeu'' Mesut Ozil (Real Madrid) izvodi korner sa desne strane.
6'
Borusija Dortmund kreće u napad i Robert Lewandowski šutira glavom. Ipak ništa od toga, jer je odbrana ekipe Real Madrid pravovremeno reagovala i otklonila opasnost.
5'
Real Madrid je u napadu, ali Angel Di Maria šutira van okvira gola.
4'
Gonzalo Higuain (Real Madrid) šutira u okvir gola, ali je njegov udarac zaustavljen.
4'
2'
Howard Webb je dosudio korner za ekipu Real Madrid. Izvodi ga Mesut Ozil pokraj leve korner zastavice.
2'
Real Madrid je u napadu. U šansi je Angel Di Maria, šutira, ali neprecizno.
1'
Sudija današnje utakmice Howard Webb je dao znak za početak utakmice.
1'
Borusija Dortmund je u napadu. Međutim, pomoćni sudija signalizira da je Marco Reus u ofsajdu.
-1'
Na utakmici je prisutno79429 gledalaca.
Borusija Dortmund prolazi u naredno kolo ukupnom pobedom od 4-3.
Borusija Dortmund je postigao najmanje jedan gol u svakoj od 6 utakmica u nizu.
2-0 na današnjoj utakmici je dovoljno da Borusija Dortmund prođe u narednu rundu, ukupnim rezultatom 4-3.

Dostupne su postave timova za današnju utakmicu.
Rezultat prve utakmice: Borusija Dortmund - Real Madrid 4-1.