""

Čuka samlela Zemun za 15 minuta

Vreme čitanja: 2min | pon. 04.12.17. | 19:17

Lalatovićev tim od 0:1 do 4:1

Utakmicom Čukarički - Zemun, malim gradskim derbijem, kompletirano je 20. kolo domaće Superlige. Preokret je na vidiku bio u Čačku - Borac posle 0:2 i 1:3 stigao do boda - Radnički iz Niša nadoknadio je 0:2 na Banjici i slavio veliki trijumf (3:2), dok je na Banovom brdu Zemun poveo, a onda doživeo težak poraz - 1:4.

Pogotkom Lečića Gornjovarošani su imali prednost od 13. minuta. Izjednačenje pre isteka prvog dela doneo je Asmir Kajević i taj rezultat bio je na snazi sve do sredine drugog poluvremena.

Čuka je u finišu bila furiozna, a Zemunci totalno izgubljeni. U periodu od nepunih 16 minuta domaći su tako bukvalno samleli rivala. Za to vreme četa Nenada Lalatovića čak tri puta matirala je Zemunce. Prvo Kajević postiže svoj drugi gol za 2:1, Ovusu rešava sve dileme oko pobednika, a iskusni Petar Jovanović stavlja šlag na tortu...

Čukarički se s ova tri boda popeo na peto mesto i ima bod manje od trećeplasiranog Spartaka. Zemun je 11 s 21 bodom na kontu.