Don Dejan Lekić

Vreme čitanja: 1min | ned. 04.11.18. | 14:20

Igrča utakmice u pobedi protiv Elčea

Pet prvenstvenih utakmica bez gola. Kritike su već počele da pljušte. Strancima se takvi posni periodi ne tolerišu…

A onda gol u Kupu protiv Espanjola i danas po oceni lokalnog El Desmarkea zvanje najboljeg igrača utakmice u Kadizovoj pobedi protiv Elčea od čak 5:1! Ime Dejan Lekić sada se međ navijačima koristi u sasvim drugačijem, mnogo veselijem kontekstu.

Lekić je naime u igru ušao na poluvremenu, pošto je Elče u tom trenutku vodio sa 1:0. Već u 50. minutu Lekićev pas za Roberta Koreu doveo je do izjednačenja, da bi u 63. nekadašnji golgeter Crvene zvezde i sam zatresao protivničku mrežu za prekrokret.

Elče u nokdaunu iz kog se nije podigao. Do kraja meča još tri lopte u mreži gostiju i Kadiz posle treće uzastopne pobede  tri boda iznad zone ispadanja. Ovo već izgleda znatno bolje no do pre dve nedelje.