""

Kajević srušio Napredak, Čuka na -6!

Vreme čitanja: 1min | sub. 25.02.17. | 18:53

Ekipa Nenada Lalatovića upisala i drugu prolećnu pobedu pod njegovim vođstvom

Čukarički je načinio i drugi značajan korak u pokušaju da se domogne plej-ofa Superlige. Posle Javora, ekipa Nenada Lalatovića je u neizvesnom i tvrdom meču uzela meru i  kruševačkomNapretku koji je savladan na Banovom Brdu sa 1:0 (0:0).

Za pogodak odluke pobrinuo se ofanzivni vezista Brđana Asmir Kajević, koji je u 75. minutu na pas iskusnog Aleksandra Jevtića matirao golmana gostiju Petrovića. Bio je to trenutak odluke, mada su se gosti bunili, ali je sudijska ekipa predvođena internacionalcem Miloradom Mažićem odlučila da ostane pri odluci i prizna pogodak Brđana.

U redovima Čukaričkog debitovao je večeras i novajlija iz Partizana Miroslav Bogosavac , a posle druge vezane pobede u Superligi Brđani su prišli na samo šest bodova od osme pozicije koja vodi u plej-of.

Što se tiče gostiju iz Kruševca, oni su večeras nastavili neslavan niz jer već 534 minuta nisu postigli gol.