""

Predator Stefan Mihajlović! Vojvodina brojala do šest u kupu, petarda Mladosti

Vreme čitanja: 2min | sre. 25.10.17. | 19:55

Napadač Vojvodine dao četiri gola za Novosađane

Kakvo veče Vojvodine i Stefana Mihajlovića! Novosadska Stara dama plasirala se u četvrtfinale fudbalskog Kupa Srbije pobedom na svom terenu protiv drugoligaša Budućnosti iz Dobanovaca, a junak večeri bio je četvorostruki strelac Mihajlović.

Već posle prvog poluvremena bilo je jasno da nema dileme oko toga ko će proći dalje, jer je novosadski tim imao prednost od 3:0.

Stefan Mihajlović je baš bio raspoložen za igru i dobro će da ga zapamte Dobanovčani. Prvi gol Mihajlović je dao u 23. minutu, a razgoropadio se tek u drugom poluvremenu. Drugi pogodak postigao je u 53. minutu, a zatim u 58. i 68. Damir Kojašević i Nemanja Subotić takođe su zatresli protivničku mrežu.

Za nijansu manje ubedljiva bila je lučanska Mladost koja je na svom terenu preslišala člana Prve lige Srbije,  novosadski Proleter sa 5:1.

Posebno raspoloženi za igru bili su Miloš Trifunović i Janko Tumbasević koji su bili dvostruki strelci. A mrežu nejakih gostiju zatresao je i Nenad Marinković. Utešni pogodak za goste dao je Lemić iz penala u 87. minutu.