"Dominik Dinga"

U18: Srbija preslišala Poljake

Vreme čitanja: 1min | uto. 10.11.15. | 23:29

Orlići slavili u prijateljskom meču golovima Vučićevića i Birmančevića

Dominik DingaReprezentacija Srbije do 18 godina pobedila je Poljsku kao gost u prijateljskoj utakmici rezultatom 2:0!

Naš tim poveo je pogotkom Vanje Vučićevića u 29. minutu, a dobra partija krunisana je drugim golom Orlića postignutim u 71. minutu. Strelac je bio Veljko Birmančević. On je svega desetak minuta ranije ušao u igru umesto Mehmedovića.

Ovi rivali odigraće još jedan kontrolni susret i to u četvrtak od 13 sati, takođe u Poljskoj.

Naš tim danas je igrao u sledećem sastavu: Marko Ilić - Sava Radić, Marko Šiškov, Dominik Dinga, Nikola Dukić - Mihael Modić (od 76. Marko Šarić), Erhan Masović (od 61. Filip Čermeh), Aleksandar Mesarović, Zehrudin Mehmedović (od 61. Veljko Birmančević), Miloš Kukolj (od 61. Sava Petrov) - Vanja Vučićević.

(foto: starsport)