Voša u drugom poluvremenu pregazila Sinđelić za četvrtfinale Kupa

Vreme čitanja: 1min | sre. 24.10.18. | 18:11

Novosađani postigli četiri gola za kratko vreme

Fudbaleri Vojvodine plasirali su se u četvrtfinale Kupa Srbije, pošto su na svom stadionu u osmini finala pobedili Sinđelić sa 4:0.

Utakmica je odigrana pred samo 300 gledalaca, a Lale su otpor drugoligaša iz Beograda uspele da slome tek u drugom poluvremenu.

Strelci su bili Nemanja Milojević u 50, Ognjen Đuričin u 58, Milan Đurić u 67. i Damjan Gojkov u 76. minutu.

Na početku drug poluvremena dosuđen je jedanaesterac za Vojvodinu, nakon duel Đuričina sa igračem Sinđelića. Penal je izveo Đurić i pogodio stativu, ali je lopta potom došla do Milojevića, poslao u mrežu.

Osam minuta kasnije, Vojvodina je duplirala prednost. Posle centaršuta Milojevića iz kornera, Fofana je došao do lopte i šutirao, Vukašinović je odbranio, ali se lopta potom odbila do Đuričina, koji ju je sa dva metra lako prosledio u mrežu.

Domaći su treći gol postigli u 67. minutu, kada je Đurić precizno šutirao sa ivice kaznenog prostora.

Konačan rezultat postavio je Gojkov u 76. minutu posle kontranapada i odličnog udarca sa 20-ak metara.