Partizan (©Starsport)

Rukometna egzekucija na Banjici: Partizan razneo Železničar 32 razlike

Vreme čitanja: 1min | sub. 25.09.21. | 19:47

Užasan poraz Nišlija

Znalo se i pre početka prvenstva da će je Partizan napravio tim spreman da se bori za titulu, da prekine dugu dominaciju Vojvodine. Znalo se i da Železničar nije što je bio, ali ovakva razlika na terenu je definitivno nešto odavno nezabeleženo.

Rukometaši Partizana su deklasirali Železničar u meču 2. kola Arkus lige sa 32 gola razlike! Bez milosti od prvog do poslednjeg minuta igrali su crno-beli i na kraju susreta na semaforu je pisalo 45:13!

Velika razlika u klasi videla se već od starta utakmice. Partizan je ekspresno poveo 5:2, pa 10:5 i ta razlika je samo rasla iz minuta u minut, da bi na poluvremenu bilo 21:7.

Iako je bilo jasno da im pobeda ne može izmaći iz ruku, crno-beli su nastavili da igraju u istom ritmu u nastavku utakmice do konačnih +32.

Svi rukometaši Partizana, izuzev golmana naravno, upisali su se u strelce, a najefikasniji su bili Uroš Kojadinović sa sedam golova, Nikola Ivanović sa šest, Martin Varga i Nikola Zečević sa pet.