Drama u rukometnom derbiju: Partizan tri sekunde pre kraja stigao do pobede, sirena brža od Zvezdinog izjednačenja

Vreme čitanja: 1min | sub. 23.02.19. | 20:13

Velika uzbuđenja u Šumicama

Nova drama u rukometnom derbiju i novo slavlje Partizana. Crno-beli su u Šumicama slavili rezultatom 30:29, a odlučujući pogodak postigao je Darko Stevanović tri sekunde pre kraja meča.

Partizan je dugo vodio, na poluvremenu je imao i šest pogodaka prednosti, ali se ekipa Nenada Peruničića vratila u drugom delu igre i pet minuta pre kraja stigla do izjednačenja (27:27).

Dramatično je bilo i posle odlučujućeg gola Stevanovića. Igrači Crvene zvezde su pojurili, čak su i uspeli da pogodak, ali se pre toga ipak oglasila sirena za kraj meča.

Najefikasniji kod Partizana upravo je bio junak pobede Stevanović sa 10 postignutih golova, dok su Ivanović i Šotić postigli po pet. Kod Crvene zvezde Ljubojević je dao sedam, a Petrić šest golova.

Parni valjak se ovom pobedom probio na četvrto mesto Superlige sa 18 bodova, dok je Crvena zvezda na osmom mestu sa 14.