"FUDBALERI ASTRE"

Astra ume samo u Evropi - kod kuće joj Voluntari sreću kvari (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 28.08.16. | 22:15

Šampion Rumunije kiksirao je na svom stadionu protiv Voluntarija 1:1 (0:1) i posle šest utakmica na kontu ima svega pet bodova

FUDBALERI ASTRE

Astra briljira u Evropi, ali „kod kuće“ prolazi kao bosa po trnju. Šampion Rumunije kiksirao je na svom stadionu protiv Voluntarija 1:1 (0:1) i posle šest utakmica na kontu ima svega pet bodova.

Posle prvog poluvremena, u kome je domaćin imao terensku nadmoć bez izražene realizacije, usledio je šok početkom drugog dela igre. Vezista Voluntarija Lorenciju Marinesku zatresao je mrežu favorita i nagovestio Astrine muke.

Strateg šampiona odmah je na teren poslao novajliju, Konstantina Budeskua, a ovaj mu je vratio pogotkom u 64. minutu na dodavanje Denisa Alibeka. Astra je navaljivala, ali od stihijskih napada nije bilo ni traga.

U prvom meču današnjeg programa Krajova je savladala Vitorul 2:1 (0:0).