"Delirijum"
"Delirijum"

Bravo, Rostove, ponovo si prvi! Rukavica u lice Zenitu i CSKA (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 17.04.16. | 20:20

Ekipa Kurbana Berdijeva minimalnom pobedom na gostovanju Kubanju došla na vrh ruske Premijer lige

DelirijumGori Rostov! Ekipa Kurbana Berdijeva iskoristila je kiks CSKA u ovom kolu i tesnom i napetom pobedom došla do pobede na gostovanju Kubanju od 1:0. Strelac jedinog pogotka bio je Moldavac Aleksandru Gacan u 81. minutu meča. Svi oni koji vole autsajderske priče, pored Lestera u Engleskoj imaju za koga da navijaju i u Rusiji ove sezone.

Ovo je jednostavno bila prilika koju Rostov nije smeo da propusti. CSKA je "kiksnuo" protiv Lokomotive igravši 1:1 i tako dopustila Rostovu šansu da se vrati na vrh tabele.

Delovalo je sve do osam minuta pre kraja da će Rostov uprskati ovu šansu, ali sada na šest mečeva pre kraja šampionata jezdi na vrhu i ide ka tituli.

Problem za Rostov je odlična serija Zenita koji ne planira da posustane. Vratio se i rezultatski i gledano po igri, "dere" sve redom pa je to snaga na koju Rostov mora da obrati pažnju.

Rostov ima bod više od CSKA, i dva od Zenita. Može li autsajder do velike i neočekivane titule?