"Traore"
"Traore"

Bum-bum Traore, Vitese gura Ekscelzior u provaliju

Vreme čitanja: 1min | sub. 11.04.15. | 20:33

Goste nije poremetio skandal pošto je 48 sati ranije uhapšen Valas zbog seksualnog napada

TraoreEkscelzior je u debeloj krizi i smeši mu se borba za opstanak, Vitese u zaletu i ne zna za poraz još od kraja januara! Vojska iz Arnema nanela je klubu iz Roterdama četvrti poraz na poslednjih pet mečeva rezultatom 3:1, a apsolutni junak meča bio je Bertrand Traore. Gosti su tako uspešno preskočili tešku prepreku uprkos tome što je klub potresao skandal pošto je 48 sati ranije uhapšen Valas zbog seksulanog napada.

Troare je bio noćna mora za Ekscelzior. Postigao je dva gola, prvi u 39, a drugi u 72. minutu, tako da je slomio otpor domaćina koji se u jednom trenutku vratio u igru krajem prvog poluvremena preko Van Verta. Tačku na „i“ stavio je Ibara u drugom minutu sudijske nadoknade vremena, što mu je prvi gol u Erediviziji posle avgusta 2013. godine.