""
""

Crnogorci pali u Staroj Pazovi

Vreme čitanja: 1min | uto. 29.11.16. | 16:52

Izabranici Miloša Velebita u završnici meča slomili otpor protivnika i stigli do zasluženog slavlja - 3:1

Mlađa omladiska selekcija Srbije savladala je Crnu Goru u prijateljskoj utakmici odigranoj u Staroj Pazovi. Izabranici Miloša Velebita posao su završili u završnici meča, kada su golovima Nikolića i Terzića postavili konačan rezultat meča - 3:1 (1:0).

Orlići su poveli golom omladinca Crvene zvezde Juga Stanojeva na isteku pola časa igre, ali su Crnogorci preko Stijepovića stigli do izjednačenja na početku drugog poluvremena i ponovo uneli neizvesnost u ovaj meč.

Ipak, kvalitet Srbije je preovladao u završnici meča. Prvo je igrač OFK Beograda Lazar Nikolić u 76. minutu vratio prednost domaćinu, dok je svaku dilemu dva minuta pre kraja meča još jedna Zvezdina nada, Aleksa Terzić, razrešio svaku dilemu po pitanju.

Iste slekcije odmeriže snage na istom mestu u četvrtak od 13 časova.

(FOTO: fss.rs)