Aleksandar Golovin

CSKA strepi za Ligu šampiona, Musa iščupao bod (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | ned. 15.04.18. | 17:22

Ufa zaustavila Armejce

Dan za iznenađenja u Rusiji. Branilac titule šampiona Spartak izgubio je na gostovanju kod Urala u Jekaterinburgu - mada se tamo još vodi polemika o tome da li je jedan igrač domaćeg tima smeo da bude u sastavu zbog kartona - dok je CSKA mogao samo da boda u Ufi. Imenjaci Stocki i Sisujev - obojica Dmitri - izrežirali su neočekivanih 1:1 na stadionu Neftjanik.

Igrao se 41. minut kada su Stocki i Sisujev školskim duplim pasom izbacili četvoricu defanzivaca gostujućeg tima. Sisujev se našao oči u oči sa Igorom Akinfejevom i smireno bocnuo loptu preko golmana Moskovljana.

Očekivano, morao je CSKA da krene na sve ili ništa, ali dugo, baš dugo trebalo mu je da pronađe rupu u protivničkoj odbrani. Na kraju je to učinio Ahmed Musa u 78. minutu. Već u sledećem napadu Aleksandar Golovin je imao idealnu šansu da napravi potpuni preokret, ali je tukao pravo u golmana, pa je CSKA morao da se zadovolji samo bodom.

Titula je predaleko, mesto u kvalifikacijama za Ligu šampiona još na vidiku, ali Krasnodar i Zenit sada su u boljoj poziciji.