""
""

CVAJTA: Efenberg sapleten u 89. minutu, Hajdenhajm zaboravio da daje golove

Vreme čitanja: 1min | sub. 31.10.15. | 14:53

Paderborn bio pred trećom vezanom pobedom u prvenstvu, ali je Halimi sve pokvario

Štefan Efenberg nije uspeo da nastavi seriju pobeda u Cvajti! Posle dva trijumfa u ligi i onog ubedljivog poraza u DFB kupu, njegov Paderborn odigrao je samo 1:1 sa FSV Frankfurtom. U drugom susretu dana Union Berlin je neočekivano slavio na gostovanju protiv Hajdenhajma - 2:0.

Paderborn je bio dosta bolji rival i imao je prednost golom Prošvica u 32. minutu. Domaćini su grabili ka trećem trijumfu u nizu, čime bi Efenberg nastavio poteru za Andreom Šubertom (trener Borusije Menhengladbah koja je od njegovog dolaska vezala pet pobeda), ali momci iz Frankfurta minut pre kraja preko Halimija dolaze do gola i tako postavljaju konačan rezultat.

Hajdenhajm je jedna od najtvrđih ekipa u ligi, posebno dobro igra pred svojim navijačima, međutim, danas to nije pokazala. Pogotke za Union Berlin postigli su Krajlah i Skržibski. Da su domaćini dobili prišli bi lideru Frajburgu na samo dva boda zaostatka...