"Razočarani navijači Arminija"

CVAJTA: Seča favorita

Vreme čitanja: 1min | pet. 18.10.13. | 20:20

Energi Kotbus zaustavio Union, Arminija pala u Alenu, FSV u Paderbornu

Razočarani navijači ArminijaRaspored na tabeli nije nagoveštavao ovakav rasplet u prvim mečevima 11. kola Cvajte. Ali, desilo se upravo to da nijedan od favorita nije osvojio bodove, a samo Union Berlin izbegao poraz na gostovanju kod Energi Kotbusa i remijem od 0:0 preuzeo prvo mesto na tabeli druge lige Nemačke.

Međutim, očekivalo se više s obzirom da je protivnik dolazio iz gornjeg doma, pa će Keln i Grojter Firt imati prilike da se vrate na čelo. Doduše, u vrlo izazovnim mečevima sa Minhenom 1860 i Sankt Paulijem.

Mnogo gore su se, ipak, proveli Arminija i petoplasirani FSV Frankfurt, koji je poklekao u Padebornu pošto je domaći tim u razmaku od samo pet minuta tri puta pogađao mrežu rivala i slavio 4:2 (1:1).

Ništa bolje veče ni za fudbalere Arminije, koji su se dobro držali u Alenu sve do isteka punog sata kada je počeo sunovrat. Tri gola za 20 minuta i ubedljivih 3:0 Alena.