""

Cvajta: Debakl lidera, Kajzer isplivava

Vreme čitanja: 2min | pet. 03.02.17. | 20:26

Grojter demolirao Hanover - 4:1

Samo četiri dana pošto je preuzeo prvo mesto u Cvajti, Hanover je odigrao najlošijih 90 minuta i doživeo pravi potop na gostovanju Grojter Firtu - 1:4

Ekipa Danijela Stendela očajno je otvorila utakmicu, primila dva gola posle 20 minuta igre (Dursun i Franke), posle čega je bilo jako teško vratiti se u utakmicu. Hanover je morao od starta drugog poluvremena da krene na sve ili ništa i to ga je skupo koštalo. U roku od 180 sekundi, između 64. i 67. minuta, Grojter je još dva puta zatresao mrežu rivala za potpunu katastrofu lidera.

Gol Priba tri minuta pre kraja slaba je uteha za navijače Hanovera.

Grojteru će ova tri boda mnogo značiti u borbi za opstanak, baš kao i Kajzerslauternu koji je golom Glacela u 81. minutu slomio optpor Vircburgera i upisao prvi trijumf od novembra.

Iz istih razloga večeras pevaju i navijači Arminije iz Bilefelda. Oni su golovima Klosa tukli direktnog konkurenta u borbi za goli život, ekipu Minhena 1860. Lavovima se po svemu sudeći ne piše tako lepo proleće kako se učinilo nakon prošlonedeljne pobede protiv Grojtera...