""
""

Dinamo zgromio baksuzni Zenit! Besni navijači uleteli na teren i prekinuli meč (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | ned. 11.05.14. | 13:32

Sada su na potezu Lokomotiva i CSKA, koji imaju priliku da klub iz Sankt Peterburga gurne na treću poziciju!

Da li su navijači Zenita iz ruku oteli svojim miljenicima titulu i predali je u ruke moskovskih rivala, CSKA ili Lokomotive?! Derbi susret pretposlednjeg kola ruske Premijer lige između Zenita i Dinama prekinut je u 86. minutu posle divljanja domaćih navijača, pri rezultatu 4:2 za Moskovljane, koji su izlupali četiri teška i bolna šamara u lice pulena Andrea Vilas-Boasa!

Iako još uvek nema zvanične potvrde, gotovo je sigurno da meč uopšte neće ni biti nastavljen, što ekipama CSKA i Lokomotive daje nadu da Zenit gurnu na treću poziciju!

Utakmica je startovala na najbolji mogući način, pogotkom Danija u 6. minutu utakmice, Dinamo je upalio motore, razigrao sve linije tima i do kraja meča preokrenuo i do nogu potukao do danas glavnog favorita za titulu!

Do kraja prvog dela igre Moskovljani su uspeli da izjednače rezultat i najave žestok pad rivala pred punim tribinama stadiona Petrovski. Strelac je bio Jusupov u 35. minutu.

U 57. minutu Dinamo je uspeo da preokrene rezultat nebeskog skoka i pogotka Fernandeza.

Neverovatan pad u igri domaćina iskoristio je Kristijan Noboa, koji je u 65. minutu postigao pogodak za 3:1.

Poslednju reč imao je Kevin Kuranji posle odlične kontre i sjajnog pogotka u 71. minutu.

Momenat koji je doveo do prekida utakmice i uletanja besnih navijača na teren dogodio se posle pogotka Aleksandra Keržakova u 84. minutu meča. Najvatrenije pristalice su dotrčale iza samog gola, da bi jedan deo utrčao u sam teren i započeo obračun sa svojim miljenicima. Kako se može primetiti sa video snimka, izgleda da je meta pristalica Zenita bio napadač Rondon, ali i defanzivac Dinama Granat.

Zbog svega ovoga ekipu iz Sankt Peterburga sigurno čeka drastična kazna, možda čak i oduzimanje bodova, zbog čega bi u vodu mogli da padnu svi šampionski snovi...