""
""

Dobar je Rize, ali Fener ponovo grize (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 07.12.13. | 20:26

Liger turskog prvenstva slavio na neugodnom gostovanju i uvećao prednost u odnosu na najbliže rivale – 1:2

Fenerbahče se vratio na pobednički kolosek. Nakon remija sa Bešiktašom i eliminacije u Kupu Turske, izabranici Ersuna Janala zabeležili su izuzetno važan trijumf na Jeni Rize Šehir stadionu i odmakli se od drugoplasirane Kasimpaše na ogromnih osam bodova razlike – 1:2 (1:1).

Fener na ovom meču nije igrao u skladu sa partijama iz većeg dela dosadašnjeg toka sezone, što su domaći iskoristili i već u 11. minutu preko Kveukea došli do vođstva.

Gosti su igrali slabo, ali su u nadoknadi prvog poluvremena došli do izjednačenja majstorijom Kristijana Baronija iz slobodnog udarca.

Taj pogodak bio je isuviše veliliki udarac za domaći sastav, koji je u nastavku poklekao, što je kaznio Pjer Vebo sedam minuta pre kraja utakmice.