"Danijel Nikulae zarađuje crveni karton"

Dva starta za zatvor, dva crvena kartona, ali golova nigde: Eto zašto je Rapid u zoni ispadanja (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | pon. 02.03.15. | 21:33

Vitorul ni sa dva igrača više nije mogao do tri boda

Danijel Nikulae zarađuje crveni kartonMeč na kome je viđeno sve samo ne dobri potezi. Nekada veliki Rapid, tim koji je u ovom veku nastupao i u Ligi Evrope, nastavio je brz sunovrat u drugu rumunsku ligu, pošto nikako da pronađe formu. Čak je dobro i prošao, s obzirom na to da je igrao sa dva igrača manje celo drugo poluvreme - 0:0.

Iako je domaći tim imao konkretnije nalete u prvom delu igre, platio je danak za dva nesmotrena poteza svojih igrača. Prvo je veoma iskusni Danijel Nikulae u 41. minutu startovao na jednom gostujućem igraču presnažno, preopasno, pa je dobio direktan crveni karton. Mora se priznati, prilično čista situacija za sudiju.

Samo tri minuta kasnije, novi peh za Rapid, pošto je Tomaš Josl dobio drugi žuti karton za još jedan nesmotren faul, kada je bukvalno izgazio protivničkog igrača.

Gostima je očito bilo bitnije da odu kući bar sa jednim bodom, što im je i uspelo. Na kraju, svi srećni, svi zadovoljni.