""
""

Golčina Baronija razbila zbunjeni Trabzon! (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 17.02.13. | 19:57

Kanarinci kao gosti lako došli do tri boda, koji čuvaju nadu o mogućem osvajanju titule, a Kristijano Baroni fenomenalni pogotkom potpuno slomio domaćina

U pretposlednjem meču 22. kola Super lige Fenerbahče je kao gost rutinski savladao nezgodni Trabzon rezultatom 3:0, i tako nastavio poteru ka mestu koje vodi u Ligu šampiona naredne sezone.

Žuti kanarinci su tokom svih 90 minuta bili bolji tim na terenu, dok su domaćini igrali potpuno bezidejno i zbunjeno, što pokazuje podatak da su uputili ukupno tri šuta na utakmici!

Prvi gol na susretu delo je štopera domaćih Sulejmana Bambe, koji je postigao autogol u 11. minutu, posle centaršuta Dirka Kajta sa desne strane.

Samo 15 minuta kasnije usledila je prava bomba Kristijana Baronija, koji je fenomenalnim pogotkom sa nekih 25 metara duplirao prednost Kanarinaca.

Konačan rezultat utakmice postavio je Gohan Gonul u 52. minutu utakmice.

Posle ove pobede Fener je preskočio Bursu i Bešiktaš, i sada se nalazi na drugom mestu na tabeli sa 37 bodova, jednim više od Bešiktaša, koji je remizirao sa Gazijantepom.

Srpski internacionalac Miloš Krasić nije se našao ni na klupi za rezerve.