"Ljorente"
"Ljorente"

Fernando Ljorente postigao gol za Temišvar! Fenjeraš ipak uspeo da dođe do boda (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | pon. 05.10.15. | 21:48

Imenjak poznatijeg kolege koji nastupa za Sevilju postigao pogodak za vođstvo gostiju

Ljorente

Petrolul iz Ploještija i Temišvar odigrali su nerešeno u okviru 13. kola rumunske lige, a rezultat na kraju meča glasio je - 1:1.

Devetoplasirani Temišvar gostovao je poslednjeplasiranom Petrolulu ali nije uspeo da dođe do sva tri boda. Gosti su poveli u 69. minutu, a strelac je bio Fernando Ljorente, imenjak poznatijeg fidbalera koji nastupa za Sevilju. On se lepo namestio i pogodio donji desni ugao golmana Pekanja.

Odgovor domaćina je došao tri minuta kasnije. Strelac je bio Fernando Velasko na asistenciju Izraelcab Tota Tamuza. Na kraju se ispostavilo da je ovaj rezultat ostao na snazi do kraja meča.

LIGA 1 – 13. KOLO

Voluntari – Konkordija 1:1 (1:0)