"Avramov"

Fjorentina pala na Sardiniji, Udineze slavio u Bolonji (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 01.02.14. | 20:32

Vlada Avramov i Dušan Basta upisali po tri boda... Željko Brkić povredio se na zagrevanju za meč

AvramovFudbaleri Kaljarija pobedili su na svom terenu ekipu Fjorentine sa 1:0 u utakmici 22. kola italijanskog šampionata. Strelac jedinog pogotka na Sardiniji bio je Maurisio Rikardo Pinilja iz penala u 39. minutu. Na golu Kaljarija stajao i srpski golman Vlada Avramov.

Fudbaleri Udinezea u gostima su slavili protiv Bolonje sa 2:0 i došli do važnih bodova u borbi za opstanak. Crno-beli sa Friulija trijumfovali su zahvaljujući pogocima Antonija di Nataela i Nikolasa Lopeza. Svih 90 minuta za Udineze igrao je srpski reprezentativac Dušan Basta. Drugi Srbin u redovima Zebri, Željko Brkić, nije branio zbog povrede, a umesto njega na golu je stajao debitamt 17-godišnji Skufet.