""
""

Potpuni slom Kvins Park Rendžersa na Krejven Kotidžu! (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | pet. 25.09.15. | 22:52

Da ništa na ovoj utakmici neće ići onako kako je zamislio trener gostiju Kris Remzi bilo je jasno u drugom minutu. Tada je mladi Musa Dembele na najbolji način krunisao asistenciju Džejmsa Hasbenda i zapalio domaće navijače, a kasnije su se golovi nadovezivali kao na traci - 4:0

Igra i pobeda kakvoj su navijači na Krejven Kotidžu do sada mogli samo da se nadaju. Domaći Fulam je na svom terenu u prvoj utakmici devetog kola engleskog Čempionšipa demolirao Kvins Park Rendžers i najavio znatno bolje partije u nastavku sezone - 4:0 (3:1).

Da ništa na ovoj utakmici neće ići onako kako je zamislio trener gostiju Kris Remzi bilo je jasno u drugom minutu. Tada je mladi Musa Dembele na najbolji način krunisao asistenciju Džejmsa Hasbenda i zapalio domaće navijače.

Sve je bilo rešeno već do isteka pola časa igre. Prvo je u Ben Pringl u 19. minutu savladao Roberta Grina, dok je Ros Mekormak 12 minuta kasnije postigao prvi od svoja dva gola na ovom meču i definitivno zapečatio pitanje pobednika.

Isti igrač je u 63. minutu postavio konačan rezultat, ali i potvrdio apsolutnu dominaciju izabranika Krisa Simonsa u Londonu ove večeri.