""
""

Fulamov crni niz traje, katastrofe Boltona i Lidsa

Vreme čitanja: 2min | sub. 19.03.16. | 18:13

Na današnji pre šest godina navijači Fulama gledali su kako njihova ekipa uništava slavni Juventus na Krejven Kotidžu na putu ka finalu Lige Evrope.

Od tada se mnogo stvarili promenilo, a Fulam je došao dotle da mora da bude zadovoljan bodom na gostovanju Birmingem Sitiju (1:1) u borbi za opstanak u engleskom Čempionšipu.

Ekipa Slaviše Jokanovića sada se nalazi na samo bod iznad opasne zone, a prvi pratilac je joj MK Dons.

Nije loše Fulam počeo utakmicu na stadionu Sent Endrus, a kvalitetna partija isplatila mu se u 38. minutu kada je Rohan Endrus doveo goste u vođstvo.

Radost gostiju, međutim, trajala je samo do 56. minuta, kada je Majkl Morison postavio konačan rezultat.

Ovo je ekipi Fulama bila šest uzastopna utakmica bez pobede u Čempionšipu.

Vodeći Barnli je zaustavljen posle šest trijumfa zaredom, a bod sa njegovog stadiona danas je odnela ekipa Vulverhemptona  (1:1).

Delovalo je da će Barnli opet trijumfovati, ali je slavlje domaćina sprečio Deni Bat golom u drugom minutu sudijske nadoknade.

Dva tima koja su nekada bili standardni članovi Premijer lige, Lids i Bolton danas su dobili takve šamarčine da će im obrazi brideti još dugo, dugo.

Lids je na svom stadionu protiv Hadersfilda poveo u 22. minutu preko Stjuarta Dalasa i tada je otprilike prestao da igra na današnjoj utakmici.

Gosti su potom za pola sata spakovali četiri lopte u mrežu preko Hadsona, Bana, Matmura i Velsa i naneli težak poraz nekada slavnom klubu.

Bolton je danas prošao još gore na gostovanju Bristol Sitiju, izgubio je sa 6:0 i doživeo jedan od najubedljivijih poraza u klupskoj istoriji. Naravno, Bolton je ostao zakucan za dno tabele.