""
""

Galatasaraj iz dvojke u keca! Lavovi za pola sata od dva gola minusa do celog plena! (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | sub. 03.05.14. | 20:10

Bešiktaš rutinski odradio posao sa Kasimpašom

Kada je Ermin Zec u 12. minutu postigao drugi pogodak za Genčlerbirligi, činilo se da će Galatasaraj doživeti još jedan šokantan poraz na svom terenu, ali... Izabranici Roberta Manćinija uspeli su da u periodu 61. do 93. minuta napravi veliki preokret i zabeleži jako bitna tri boda u borbi za mesto koje direktno vodi u Ligu šampiona naredne sezone - 3:2.

Gosti su do prednosti došli već u 6. minutu pogotkom Delibalte, da bi Zec produbio agoniju istanbulskih Lavova, koji ponovo nisu ličili na sebe...

Ipak, posle mizernih 45 minuta desilo se čudo. Do 61. minuta Galatasaraj je napadao iz svih oružja, a Burak Jilmaz je najavio veliki preokret. Samo dva minuta kasnije bilo je 2:2, a Čalik je bio taj koji je autogolom častio rivala i potpuno ga vratio u igru.

Ipak, u nastavku nije bilo promene. Galatasaraj je napadao, ali bezuspešno. Sve do samog finiša utakmice, tačnije 93. minuta kada je rezervista Bulut, koji je u igru ušao u 38. minutu susreta, zatresao mrežu Dahlina za konačnih 3:2.

Bešiktaš je, na drugoj strani ostvario rutinsku pobedu nad Kasimpašom sa 2:0 i tako prekinuo seriju od tri utakmice bez slavlja.

Domaćin je do vođstva stigao već u 7. minutu preko Ozjakupa, da bi Kavlak u 17. duplirao prednost. A, komotno vođstvo Orlovi su čuvali sve do poslednjeg minuta, kada je Skarione postigao utešni pogodak.