"Oskar Kardozo - majstor ostaje majstor"

Het-trik Kardoza za preporođeni Trabzon, golčina u Totijevom stilu (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | pon. 01.12.14. | 21:33

Posle ovog rezultata čevrtoplasirani Mersin im opet beži samo dva boda

Oskar Kardozo - majstor ostaje majstorTrabzon je kod kuće savladao Genčlerbirligi rezultatom 4:1, a junak ove pobede je nekadašnji adut Žorža Žesusa Oskar Kardozo. Pokazali su da igraju kao preporođeni,  pošto su vezali tri pobede u Super ligi Turske. Sve tri su došle posle odlaska Vahida Halilhodžića, koji je pre otkaza početkom novembra vezao dva remija.

Paragvajac je postigao het-trik i na taj način pomogao svom timu da se opet domogne pete pozicije na tabeli.

Još u osmom minutu je dao svoj prvi gol, pošto se našao na pravom mestu u pravo vreme.

Na 2:0 za Trabzon povisio je Ozer Hurmadži, a onda je na scenu opet stupio Paragvajac u 40. minutu i sjajnom završnicom matirao golmana gostiju.

Kardozo je upotpunio svoj het-trik, a taj treći gol je bio maestralan, pošto je divnim lobom sa ivice šesnaesterca savladao golmana Dalina.

Gosti su smanjili na 4:1 preko Mervana Čelika, na asistenciju Irfana Kahvečija.