"Radivojević u akciji"

Igokea slavi: Vuk Radivojević presudio Olimpiji

Vreme čitanja: 1min | pon. 05.10.15. | 23:03

Sada oba tima imaju po pobedu i poraz

Radivojević u akcijiU poslednjoj utakmici drugog kola ABA lige Igokea je uspela da dođe do trijumfa u meču protiv Union Olimpije iz Ljublajne rezultatom 72:63 (21:10, 19:26, 14:20, 18:7).

Domaći sastav je odigrao veoma dobro prvu četvrtinu, poveo s 11 razlike, ali je potom dopustio Olimpiji da u drugoj i trećoj deonici dođe do preokreta. Ipak, poslednja četvrtina bila je odlučujuća, a tu se tim Željka Lukajića mnogo bolje snašao i s 18:7 prelomio meč u svoju korist.

Najefikasniji igrač u domaćem timu bio je Vuk Radivojević s 20 ubačenih poena i pet asistencija. Odličan je bio i Aleksandar Ćapin koji je zabeležio 16 poena. Kod gostiju se najviše istakao Miha Lapornik sa 16 ubačenih poena.

Posle dva odigrana  kola obe ekipe imaju po pobedu i poraz na kontu. U sledećem kolu Olimpija dočekuje Sutjesku, dok Igokea gostuje Metalcu.

(Foto: Igokea/Nenad Vuruna)