""
""

Jang Bojs preživeo Sent Galen golom u nadoknadi (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 27.08.17. | 17:48

Protivnik Partizana u grupnoj fazi Lige Evrope, Jang Bojs remizirao je na gostovanju kod Sent Galena - 2:2 u meču šestog kola švajcarske Superlige.

To je Jang Bojsima bila četvrta utakmica zaredom bez pobede u svim takmičenjima. Prvi put nije bilo Jorika Ravea koji je važio za mozak ekipe iz Berna, a prešao je u nemački Frajburg.

Osetilo se to u igri, iako je Jang Bojs poveo u 25. minutu poveo preko Žana Pjera Nsamea u 25. minutu.

A onda je usledio veliki preokret Sent Galena i epitet junaka poneo je Marko Aratore. Prvo je u 37. minutu doneo izjednačenje, a onda je na početku drugog poluvremena pogodio za 2:1. U obe situacije asistent je bio stari vuk Trankiljo Barneta. Gosti su ipak uspeli da izvuku bod zahvaljujući golu Nuhua Kasima u prvom minutu nadoknade.

Srpski internacionalac Miralem Sulejmani je igrao za Jang Bojs do 74. minuta, kada ga je zamenio Džordan Lotomba.

Jang Bojs je igrao u formaciji 4-4-2: Volfli - Mbabu, Kasim, Fon Bergen, Benito - Šik, Bertone, Sanogo Žunior, Sulejmani - Nsame, Fasnaht.

(FOTO: Youtube printscreen)