""
""

Krv nije voda - Haselbajnk „čupa“ Ekscelzior sa dna! (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | pet. 07.04.17. | 22:26

Odlični napadač golovima u prvom i drugom poluvremenu doneo tri važna boda sastavu Mičela van der Gaga - 2:3

Nije Džimi Flojd, ali jeste Najdžel Haselbajnk! Bratanac nekada slavnog golgetera večeras je sa dva pogotka doneo pobedu svom Ekscelzioru u Roterdamu. Njegova ekipa je u derbiju donjeg dela tabele savladala domaću Spartu na Het Kastelu i probila se na 14. mesto Eredivizije, čime je bar na jedan dan iza sebe ostavila davljenike Go Ahed, Rodu, Den Hag i NEC - 2:3 (1:2).

Ekscelzior je do pobede stigao posle preokreta. Domaćin je poveo već u 10. minutu autogolom Kolovajka, ali su se Haselbajnk i Elbers već do kraja prvog poluvremena pobrinuli da gosti na odmor odu sa minimalnom prednošću. Napadač gostiju se odlično snašao i u 48. minutu, kada je na odličan način krunisao kontranapad, koji je sam povukao.

Jedino što je domaćin uspeo na ovoj utakmici bilo je da smanji rezultat u samom finišu meča preko Martina Pušića.