""

Lids je prvi!

Vreme čitanja: 1min | uto. 12.09.17. | 22:59

Lid se šepuri sa čela tabele u Čempionšipu. Posrnuli velikan je na dobrom putu oporavka i sve miriše na sezonu u kojoj bi konalno mogao da obezbedi povratak u elitu. Tamo gde mu je i mesto.

Pobedu od 2:0 za plasman na prvo mesto, Lids je ostvario protiv Birmingema koji je pružio žestok otpor. Saiz je doveo Lids u vođstvo u 17. minutu pošto je iskoristio otpadak nakon Skotsdejlove odbrane Lasoginog šuta. Primljeni gol je i te kako uticao na Birmingem koji je svim silama jurnuo napred. Imali su Plavci brojne šanse i zaslužili su bpod, ali su na kraju kažnjeni još jednim golom pošto je Stjuart Dalas u nadoknadi vremena postavio konačan rezultat.

U vatrometu golova na Molinou, Vulvsi su dva puta ispustili vođstvo protiv Bristola i na kraju čak spasavali i bod koji su osvojili izjednačujućim golom u 85. minutu.

Lids - Birmingem 2:0 (1:0)