""
""

Lokadija, baš si vrag (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 01.04.17. | 21:40

Sjajan pogodak ofanzivca PSV-a omogućio rutinsko slavlje Filipsovcima u Roterdamu - 0:2

Ako zbog ničega drugog, a ono zbog projektila Jirgena Lokadije vredelo je večeras biti na čuvenom sradionu Sparte u Roterdamu, popularnom Zamku. Bomba krilnog napadača Filipsovaca u 21. minutu omogućila je gostima da lagano slave sa 2:0 i održe korak u poteri za Fajenordom.

Bilo je ovo lagano veče za PSV koji je za razliku od poslednjeg gostovanja u Roterdamu sada s uzdugnutim rukama napustio ovaj grad. Sjajni Marko van Ginkel demonstrirao je klasu u 42. minutu kada je predriblao celu odbranu i golmana domaćih i postavio konačnih 2:0.

Možda su ovim rezultatom zadovoljni oni koji su ganjali čistu dvojku, ali oni koji su pride čekali i 3+ sigurno su razočarani što je PSV u nastavku svesno povukao ručnu ne želeći da se troši.

Novom pobedom, četvrtom u nizu, Filipsovci su se približili na minus pet bodova lideru Fajenordu, a imaju i bod više (istina i meč više) u odnosu na trećeplasirani Ajaks.