"Slaviša Stojanović"

Lirs prekinuo niz poraza, Bajković spasao svoj tim u 89. minutu

Vreme čitanja: 1min | ned. 30.11.14. | 21:53

Stojanovićev klub je bio bolji, ali nije imao sreće

Slaviša StojanovićLokeren i Lirs su remizirali rezultatom 1:1 u okviru 17. kola belgijske Župiler Pro lige.

Ekipa koju sa klupe predvodi slovenački stručnjak Slaviša Stojanović, a za koju brani Boban Bajković prekinula je niz od pet vezanih poraza.

Oni su savršeno otvorili meč protiv do ovog kola šestoplasirane ekipe, pošto je u prvom minutu Dorž Kuemaa postigao gol na asistenciju Ajuba Timbea Masike.

Međutim, tim Lokerena se brzo konsolidovao i postigao je pogodak već u 14. minutu preko Mbajea Lejea, kome je loptu doturio Denis Odoi.

Od tog trenutka mnogo bolji je bio domaći tim, ali je golman gostiju u dva navrata fantastično odbranio. Imao je i Bajković jednu intervenciju, kada je u 89. minutu spasao svoj tim poraza, pošto je grudima odbranio šut De Pauva. Ovo je bio jedini pravi posao za njega na meču.

Bilo kako bilo, sada je Lirs pobegao sa samog dna tabele, doduše samo zbog gol razlike, a jedina ekipa koja je gore od njega plasirana na tabeli je Serkl Briž.