""

Lokomotiva zaribala kad je najpotrebnije

Vreme čitanja: 1min | sub. 09.11.13. | 13:13

Ekipa Leonida Kučuka poražena u Tomsku sa 2:0

Zenit je bio tako blizu, ali je Lokomotiva zaribala kada je to bilo najvažnije. Umesto da se izjednači sa liderom iz Sankt Peterburga na tebeli, ekipa iz ruske prestonice doživela je bolan poraz u Tomsku i u ovom kolu bi mogla da ostane i bez drugog mesta – 2:0 (2:0).

Sve je na stadionu Trud krenulo u lošem smeru po Moskovljane. Već u četvrtom minutu mrežu Abajeva zatresao je Evgeni Baškirov, dok je u 39. minutu  konačan rezultat postavio Ignatovič iz penala.

Svaka dilema oko konačnog ishoda na ovom meču bila je razrešena u 44. minutu, kada je Dmitri Tarasov dobio drugi žuti karton.

Domaćin je u nastavku meča prepustio loptu rivalu, ali brojčano inferiorni gosti nisu uspeli d stvore mnogo izrazitih prilika, pa nije došlo do promene rezultata.