""
""

Luđe valjda i ne može: Minhen s igračem manje od 1:3 do 4:3, Mulić odličan, pobeda izostala u poslednjoj sekundi (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | sub. 28.11.15. | 15:15

Paderborn i Minhen 1860 odigrali možda i najbolji meč ove sezone u Nemačkoj

Paderborn Štefana Efenberga i Minhen 1860 našeg reprezentativca Fejsala Mulića odigrali su najluđi meč ove sezone u Nemačkoj - 4:4! Bilo je svega - preokreta, crvenih kartona, evrogolova, vrhunske drame do poslednjih sekundi... Mulić je konačno dobio veću šansu, igrao je od 40. minuta umesto Folmana i potpuno opravdao poverenje trenera Lavova Bena Melmana.

Paderborn je odlično započeo utakmicu pogotkom Lakića u 17. minutu utakmice. Val je početkom drugog dela povidio na 2:0, a posle fantastičnog pogotka volej udarcem Saglika za 3:1- igrao se 60. minut - činilo se da su sve dileme rešene. Prethodno je Kagelmaher smanjio na 1:2, a dva minuta kasnije Nojdeker zbog simuliranja dobio crveni karton.

Sa igračem manje i dva gola zaostatka Minhenu je zaista malo ko davao šanse da može da se izvuče, ali onda je krenulo pravo ludilo...

Austrijanac Okoti, najbolji strelac Lavova, u 62. minutu smanjio je na 2:3. Gosti su se branili i pokušavali iz kontri. Posle jedne greške, odnosno sjajno oduzete lopte Fejsala Mulića i lepog prodora našeg internacionalca Minhen je stigao do izjednačenja. Ponovo je pogodio Okoti. Mulić je u ovom slučaju bio asistent, ali mogao i sam da postigne pogodak, no Austrijanac mu je bukvalno skinuo loptu sa noge...

I onda u poslednja dva minuta potpuno ludilo. Desetkovani Lavovi u 88. minutu dolaze do potpunog preokreta nakon izvanredne kontre i čarobnih poteza Okotija koji je izlomio golmana domaćeg tima, da bi u 90. Prošvic udarcem glavom postavio konačnih 4:4! Arbitar je istog momenta odsvirao kraj.

U drugom susretu dana po jako lošem vremenu u Berlinu Union je odigrao 1:1 sa Arminijom iz Bilefelda.