""
""

Malo je jedan ubod Crne mambe Dijare, srećni Fener u 90. odneo pobedu iz Antalije (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 24.11.13. | 19:56

Golom nekadašnjeg napadača Partizana, Antalija bila na pragu remija sa liderom turskog šampionata, ali je Musa Sou doneo pobedu favoritu

Bešiktaš ga je dobro upamtio, a malo je falilo da Lamin Dijara večeras skine skalp i Fenerbahčeu. Njegova Antalija je na kraju poražena od lidera iz Istanbula sa 1:2, ali je rezultat mogao da bude i obrnmut.

Feneru je ovaj meč bio jako važan jer je posle kiksa Kasimpaše dobio šansu da se odlepi na šest bodova prednosti. Dobro je počelo po goste iz Istanbula pošto je Kamerunac Vebo sjajno ispratio akciju i posle centaršuta sa desnog krila doveo Feneru vođstvo. Ipak, u poslednjim minutima prvog poluvremena, Dijara je sjajno izmakao pažnji odbrani Fenerbahčea, izbegao ofsajd i poravnao rezultat.

U finišu meča, Dijara je imao stopostotnu šansu za drugi gol i verovatno pobedu Antalije, ali je ovoga puta promašio, a kazna je stigla u 90. minutu. Ovoga puta egzekutor je bio Musa Sou i Fener je uz mnogo sreće odneo pobedu iz Antalije.