""

Minimalac Valjadolida, bez pobednika na Balaidosu

Vreme čitanja: 1min | sub. 31.08.13. | 23:37

Hetafe poražen na Zorilji, Selta i Granada podelili plen

Biće ovo neizvesna sezona u Primeri, makar što se tiče borbe za opstanak. Timovi kojima se prognozira borba za prvoligaški život su poprilično izjednačeni što se pokazalo i večeras u dva međusobna duela takvih ekipa.

Valjadolid se konačno pomakao sa nule i posle dva startzna poraza, na svom terenu je porazio Hetafe koji ostaje na jednom osvojenom bodu u tri kola. Jedini gol na susretu vredan tri boda postigao je Mark Valijente u 47. minutu udarcem glavom iz akcije kojoj je prethodio korner.

U drugoj subotnjoj utakmici Selta i Granada su remizirali u Vigu odigravši 1:1. Iako je Selta bila bolja ekipa i vodila golom pojačanja iz Barselone Rafinje još iz 29. minuta, Granada je uspela da izjednači u 62. minutu preko Pitija iz jedinog udarac u okvir gola na meču.