"Tovan slavi pogodak"

Mitre, konkurencija se ne šali! Tovan prvi put startovao i dao gol iz voleja posle tri minuta (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | uto. 25.08.15. | 21:23

Njukasl igra protiv Nortemptona u Liga Kupu. De Jong takođe strelac

Tovan slavi pogodakNisu se navijači na Sent Džejms Parku dobrano ni smestili, a već su imali priliku da vide lep gol Njukasla na meču protiv Nortemptona. Glavni egzekutor bio je Floran Tovan već posle tri minuta igre. On je iskoristio centaršut sa leve strane i nekom vrstom voleja zatresao mrežu gostiju.

Sve to Aleksandar Mitrović ispratio je sa klupe. Pitanje je koliko mu se dopalo ono što je video jer mu je Tovan jedan od konkurenata u napadu Njukasla, mada bi se moglo reći da Francuz igra malo više po strani.

Stiže društvo za Mitrogola: Tovan u Njukaslu, Kabelja u Marselju kao deo „menjaže“

Bilo kako bilo, Mitrović će morati da namesti što pre nišanske sprave, a to potvrđuje i gol ofanzivnog veziste Sima de Jonga u osmom minutu utakmice. Njukasl na poluvremenu vodi sa 2:1.